Четвер, 18 березня 2021 09:48

Весняна онлайн-зустріч «День професій в НАУ»

16 березня 2021 року відбувся профорієнтаційний онлайн-захід «День професій в НАУ» для старшокласників та студентів коледжів. Організатори заходу – Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету.

Вичерпну інформацію про кафедри ФАБД зі змістовними презентаціями представили спікери заходу – Лапенко О.І., завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва, академік Академії будівництва України, доктор технічних наук, професор; Дорошенко Ю.О., завідувач кафедри архітектури,  доктор технічних наук, професор; Сідорова О.І., старший викладач кафедри дизайну інтер’єру. Доповідачі розповіли про основні напрями та особливості навчального процесу на факультеті і запросили учасників отримати затребувані спеціальності. Учнів старших класів ЗЗСО та випускників коледжів зацікавили правила прийому, матеріальна база факультету, бази практики, професії та місце роботи випускників університету.

Модератор зустрічі Петровська Т.В., кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ розповіла про конкурентні переваги НАУ та запросила учасників онлайн-заходу на День відкритих дверей (13.05.2021).

Технічне забезпечення здійснювала Нікіфорова М.П., фахівець Лабораторії засобів дистанційного навчання ІІОТ НАУ.

До участі у заході долучилися учасники із м. Києва, Хмельницької області та з Київщини: Бучанський р-н, Іванківський р-н, Кагарлицький р-н, Обухівський р-н, м. Вишгород, м. Вишневе, м. Ірпінь, м. Переяслав. Активними учасниками інформаційно-профорієнтаційного заходу стали учні старших класів Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського, Вишнівського ліцею «Ідеал», КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей», Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка», Феневицького НВО, Переяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Вищого професійного училища НАУ, студенти Фахового коледжу інженерії та управління НАУ.

Запис заходу на You Tube каналі ІІОТ НАУ https://www.youtube.com/watch?v=zFPmXCTEpcE

Презентація "День професій 16 березня 2021 з ФАБД"

Будівництво ФАБД

Дизайн ФАБД

Архітектура ФАБД 1 частина

Архітектура ФАБД 2 частина

Щиро дякуємо всім учасникам профорієнтаційного заходу НАУ! Бажаємо успіхів у навчанні, нових знань та цілеспрямованості. Бажаємо досягати бажаних результатів, щоб стати студентами Національного авіаційного університету!