Всеукраїнський поетичний конкурс

«Білий голуб»

 

Запрошуємо до участі

 

 

Національний авіаційний університет запрошує до участі у Всеукраїнському  поетичному конкурсі «Білий голуб». 

Мета конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризації національного літературного надбання; виховання любові до української мови та України. Напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості, зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення конкурсу – заочна. Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20-ти років. Учасникам потрібно пройти реєстрацію на сайті Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ –  http:iro.nau.edu.ua за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1Q2-lzoUFQyZ9llUODCQUocMyZW4zaHx1D4sUvxeyp6g/edit

та заповнити і надіслати ЗАЯВКУ учасника на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (відповідно до Положення).

Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Роботи на конкурс потрібно надіслати до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ в електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-308, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:

 • І етап – збір робіт – до 15 квітня 2022 року.
 • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2022 року.
 • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

 

Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія нагородження переможців та відзначених учасників конкурсу, за підтримки організаційного комітету (травень – червень).

   
 • 2020-2021 навчальний рік

   

   

  РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПОЕТИЧНОГО КОНКУРСУ «БІЛИЙ ГОЛУБ» 2021

  Список учителів, які підготували переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

  Журі конкурсу «Білий голуб»

  Склад організаційного комітету

  Національний авіаційний університет запрошує до участі у Всеукраїнському  поетичному конкурсі «Білий голуб».

  Мета конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та України. Напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості; зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

  Форма проведення конкурсу ‑ заочна. Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасникам потрібно пройти реєстрацію на сайті Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/) за посиланням: https://forms.gle/6JFUDTNF5wgZxGhV8 та заповнити ЗАЯВКУ учасника, щоб надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (відповідно до Положення).

  Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

  Роботи на конкурс потрібно надіслати до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ в електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-308, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

  На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

  Конкурс проводиться у три етапи:

  • І етап – збір робіт – до 30 березня 2021 року.
  • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2021 року.
  • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

  Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія нагородження переможців та відзначених учасників конкурсу, за підтримки організаційного комітету (травень – червень).

 •  
 • 2019-2020 навчальний рік

   

  РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПОЕТИЧНОГО КОНКУРСУ «БІЛИЙ ГОЛУБ» 2020

  Вітання учасникам конкурсу

  Список учителів, які підготували переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

  Журі конкурсу «Білий голуб»

  Склад організаційного комітету

  Презентація "Білий голуб"

  Альманах творчості юних літераторів

  Відгук на альманах 

  Літературно-мистецьке свято "Білий голуб"

  Національний авіаційний університет оголошує Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб», спрямований на підтримку обдарованих учнів і студентів у галузі «Літературна творчість» й творчої праці талановитих педагогів.

  Мета Конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та до України.

  Напрями Конкурсу:

  • літературна творчість і духовність особистості;
  • зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

  Форма проведення Конкурсу ‑ заочна.

  Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасники повинні пройти реєстрацію на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету (http://iiot.nau.edu.ua/) за посиланням: https://docs.google.com/forms/bilyi_golub. Звертаємо Вашу увагу на те, що окрім реєстраційної форми необхідно також заповнити ЗАЯВКУ учасника (відповідно до Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб") та надіслати її на почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб"

  Роботи на Конкурс подаються до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ в паперовому та електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-609, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

  На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

  Конкурс проводиться у три етапи:

  • І етап – збір робіт – до 30 березня 2020 року.
  • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2020 року.
  • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

  Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія вручення нагород, за підтримки організаційного комітету (травень – червень) в Національному авіаційному університеті.

  Запрошуємо вас на Літературно-мистецьке свято за результатами Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб», що відбудеться 18 червня 2020 року об 11:00 у форматі онлайн на платформі Zoom (5 оновлена версія).  

  Підключитися до конференції Zoom

  https://zoom.us/j/2467196038?pwd=LzRyaFArbXdxOTczNjlDWmpHRmgvdz09

  Ідентифікатор конференції: 246 719 6038

  Пароль: 0WSJy4

Прочитано 5425 разів