Національний авіаційний університет запрошує вас на день відкритих дверей, який відбудеться 24 травня

Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Національний авіаційний університет запрошує до участі у Всеукраїнському  поетичному конкурсі «Білий голуб».

Мета конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризації національного літературного надбання; виховання любові до української мови та України. Напрями конкурсу: літературна творчість і духовність особистості, зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення конкурсу – заочна. Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20-ти років. Учасникам потрібно пройти реєстрацію на сайті Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ –  http:iro.nau.edu.ua за посиланням:

та заповнити і надіслати ЗАЯВКУ учасника на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (відповідно до Положення).

Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Роботи на конкурс потрібно надіслати до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ в електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-308, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:

• І етап – збір робіт – до 15 квітня 2022 року.
  • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2022 року.
  • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія нагородження переможців та відзначених учасників конкурсу, за підтримки організаційного комітету (травень – червень).