РЕЄСТРАЦІЯ

Підготовче відділення громадян України є структурним підрозділом Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету.

Мета підготовчого відділення ‑ організація і забезпечення ефективного виконання освітніх, організаційних та методичних завдань вищої школи, спрямованих на реалізацію змісту освіти, здійснення профільного і спеціалізованого навчання, фундаментальної підготовки учнівської молоді та студентів до вступу до ЗВО України та для подальшого якісного навчання в них, необхідність створення органічного зв’язку між закладами середньої освіти та Університетом.

Основні завдання:

  • Упровадження та застосування гнучкої системи безперервної освіти для громадян України, які мають повну загальну середню освіту, базову загальну середню освіту та/або навчаються в ЗСО, а також ОС бакалавра.
  • Створення кращих умов для здобуття учнівською молоддю та студентами підготовки із загальноосвітніх дисциплін із елементами професійної орієнтації, для оволодіння системою наукових знань за рахунок використання матеріальної бази Університету та його інтелектуального потенціалу.
  • Підвищення рівня підготовки до вступу до ЗВО громадян України та ЗНО навчальних досягнень випускників на основі використання кадрового і матеріально-технічного потенціалу Університету.
  • Робота з обдарованою учнівською молоддю.
  • Підготовка учнівської молоді та студентів за різними формами і термінами навчання та поглиблене вивчення ряду навчальних дисциплін, спецкурсів за авторськими програмами.
  • Сприяння розробці та застосуванню різноманітних форм і методів навчання, їх теоретичного, навчально-методичного, організаційного та інформаційного забезпечення.
  • Розробка та здійснення заходів організаційного та методичного характеру, спрямованих на вдосконалення, модернізацію та оптимізацію освітнього процесу.
  • Проведення моніторингу кількісних значень показників, що відносяться до рівня якості успішності навчання слухачів та студентів.

 

Завідувач підготовчого відділення громадян України ‑  Барабуха Наталія Миколаївна

Провідний фахівець підготовчого відділення громадян України - Грузинська Світлана Борисівна.

Кабінет: корпус 8а, 3 поверх, кім. 308.

Телефон: (406)-73-30

Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Прочитано 3345 разів