Філіал підготовчого відділення громадян України Національного авіаційного університету у м. Бориспіль допоможе абітурієнтам, учням якісно підготуватися до ЗНО та ДПА, скласти іспити та визначитися з вибором майбутньої професії.

✔️Термін навчання (початок занять):

✔️8 місяців (з 01.10.2021 р. по 30.05.2022 р.).

Навчальні предмети:

• математика,
  • фізика,
  • українська мова та література,
  • українська мова,
  • історія України,
  • англійська мова;
  • географія;
  • біологія.

👍 Доступні ціни - вартість нижче ніж на інших підготовчих курсів та в репетитора.

👍 Кращі викладачі - майстри своєї справи, здатні професійно, системно і методично пояснити складний навчальний матеріал.

👍 Здійснення правильного професійного вибору.

👍 Свобода і гнучкість - можна обрати будь-яку навчальну дисципліну, зручний час, тривалість занять, різновікову групу.

Бориспільський навчально-виховний комплекс "Гімназія "Перспектива"- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" імені Володимира Мономаха

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 97-А

Координатор курсів: Валентина Андріївна Свентицька, 📞0934533811