КАФЕДРА БАЗОВИХ ТА СПЕЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

 

Про кафедру

Підготовка громадян до вступу в заклади вищої освіти України в Національному авіаційному університеті здійснюється з 1989 року (Факультет довузівської підготовки, Інституту доуніверситетської підготовки, Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, Навчально-науковий інститут розвитку освіти).

 

Кафедра базових та спеціальних дисциплін (далі – кафедра) є базовим структурним підрозділом Навчально-наукового інституту розвитку освіти університету і створена наказом ректора університету в лютому 2004 року.

 

За роки існування кафедра підготувала понад 32 тисячі абітурієнтів до вступу в Національний авіаційний університет та інші заклади вищої освіти України, 87 % яких успішно навчалися за рахунок державного замовлення і стали  висококваліфікованими фахівцями, затребуваними роботодавцями як України, так і далеко  за її межами.

 

Кафедра проводить освітню, виховну, методичну, організаційну, наукову діяльність, пов’язану з підготовкою слухачів (абітурієнтів), випускників закладів середньої освіти та студентів до вступу в заклади вищої освіти України з навчальних предметів (дисциплін) та до загальнонаціонального зовнішнього  незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників відповідно до мети, головних завдань та Політики в сфері якості освітньої діяльності Національного авіаційного університету. 

 

Кафедра також забезпечує підготовку до вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», де передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). 

 

Перелік навчальних дисциплін (предметів) кафедри: математика, фізика, українська мова та література, історія України, англійська мова, біологія, географія, хімія, право, рисунок та композиція, логіка.

 

Основні завдання кафедри ‑ організація та здійснення на високому рівні:

 • освітньої, методичної, наукової роботи із закріплених за кафедрою навчальних дисциплін;
 • профорієнтаційної роботи серед слухачів підготовчого відділення громадян України, випускників закладів середньої освіти та професійно-технічної освіти, абітурієнтів, студентів;
 • наукових досліджень за профілем кафедри;
 • підготовки науково-педагогічних працівників та підвищення їх кваліфікації.

 

Робота кафедри в основному спрямована на:

 • підготовку слухачів до загальнонаціонального ЗНО навчальних досягнень випускників відповідно до технологій УЦОЯО та вступу до ЗВО України;
 • підготовку студентів до складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ);
 • розробку та проведення заходів щодо управління невідповідною продукцією (освітньою послугою);
 • розробку та проведення коригувальних дій щодо надання освітніх послуг;
 • розробку та проведення запобіжних дій щодо організації освітнього процесу;
 • проведення заходів щодо моніторингу та вимірювання процесів щодо надання освітніх послуг.

 

Кафедра базових та спеціальних дисциплін, спільно з підготовчим відділенням громадян України та Центром обдарованої учнівської молоді, приймає участь в реалізації освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів, таких як:

 • Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ;
 • Літня школа НАУ;
 • Освітній марафон «Навчання і розвиток»;
 • Пробне ЗНО;
 • Ярмарки професій;
 • Майстер-класи;
 • Тренінги з підготовки до ЗНО;
 • Свята «Шлях до зірок» та «НАУ збирає друзів» тощо.

 

Склад кафедри

Oсипчук Микола Володимирович, старший викладач, член Національної спілки художників України

 

БРУЯКА Ольга Олегівна, завідувач кафедри базових та спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент

 

СВЕНТИЦЬКА Валентина Андріївнастарший викладач

 

ЯЛОВЕГА Роксолана Володимирівнастарший викладач

 

БИСТРА Марія Олександрівна, кандидат історичних наук, доцент 

 

ФЕДОРЧЕНКО Ірина Миколаївнакандидат філософських наук

 

ЧОВНЮК Юрій Васильович, кандидат технічних наук, доцент, професор Міжнародної Кадрової Академії, академік (дійсний член) Підйомно-транспортної Академії наук України

 

Контакти

Україна, 03058, м. Київ, пр. Любомира Гузара, 1, корпус 8а, кімн. 606,

тел.: 406-75-60, 406-73-27.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

https://www.facebook.com/kbisd

Прочитано 10194 разів