Освітній марафон «Навчання і розвиток»

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 9-11 класів ЗЗСО, позашкільних навчальних закладів освіти, професійно-технічної освіти (випускників 2021-2022 рр.) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому, науковому та профорієнтаційному проєкті – освітній марафон «Навчання і розвиток», що відбудеться з 07 червня по 18 червня 2021 р. у режимі онлайн.

Проєкт є безкоштовним.

Напрями діяльності - інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний.

Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів навчальних закладів освіти з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО-2022, надання їм допомоги в професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи.

Викладачі й науковці НАУ підготували учасникам програму, що передбачає практичні й лекційні заняття зі шкільних предметів, їх поглиблене вивчення; підготовку до загальнодержавного ЗНО; наукові лекції; вебінари, День відкритих дверей НАУ; день з професором; дні професій,  тренінги з підготовки до ЗНО; Дні науки; віртуальні екскурсії, мистецьке свято, наукова конференція тощо.  

Анонсованими заходами Освітнього марафону «Навчання та розвиток» є:

Організатор і координатор освітнього марафону «Навчання і розвиток» - Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, http://iro.nau.edu.ua/ 

Керівник проєкту – Лазарєва Галина Робертівна, директор Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, заслужений працівник освіти України.

Детальна інформація: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8, каб. 609, 

(044) 406–74–15

Сайт: http://iro.nau.edu.ua/ 

Прочитано 1749 разів