Освітній та профорієнтаційний проєкт "Літня школа-2021"

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 10 класів ЗЗСО (випускників-2022) м. Києва та регіонів України до участі в освітньому та профорієнтаційному проєкті – «Літня школа–2021», що відбудеться в університеті з 07.06.2021 р. по 18.06.2021 р.

Організатором і координатором Літньої школи є Інститут розвитку освіти НАУ http://iro.nau.edu.ua/ 

Керівник проєкту – директор інституту Лазарєва Галина Робертівна, заслужений працівник освіти України.

 

Напрями (інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний, міжнародний)

 • Мета заходу

  Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів закладів загальної середньої освіти з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2022, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

  Літня школа не є комерційним проєктом (участь безкоштовна), усі освітні та профорієнтаційні заходи фінансуються виключно університетом. 

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи, ви маєте заповнити відповідну заявку, кожна з них буде опрацьована і прийнята до розгляду організаційним комітетом. Електронну версію заявки розміщено на сайті інституту http://iro.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola у рубриці «Літня школа».

  Літня школа – форма відпочинку та нового спілкування для старшокласників у середовищі вищої школи, де мають місце відпочинок й активні заняття з тієї чи іншої галузі знань. У проведенні та організації Літньої школи беруть участь професори, доценти, викладачі, молоді науковці, аспіранти та студенти НАУ. Учасниками є учні 11 класів усіх типів навчальних закладів освіти м. Києва і регіонів України.

  Такі школи, у тій чи іншій мірі, моделюють такі процеси як: навчання старшокласників у середовищі вищої школи, наукового співтовариства, залучення обдарованої молоді до навчання та науково-дослідної роботи, професійної орієнтації та професійного самовизначення, а також є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами, придбання навичок самостійної роботи і, водночас, спонукають до формування почуття відповідальності, чесності, самоповаги, працездатності тощо.

  Участь у такій школі надасть можливість сформувати спеціальне освітнє середовище, у якому формується колектив однодумців викладач-учень, розвинути у школярів стійкий інтерес до отримання вищої освіти, підвищити мотивацію до навчання у вищій школі, адаптуватися до процесу навчання в системі вищої освіти, розкрити власні здібності та творчий потенціал, підвищити рівень знань із шкільних предметів, а також сприятиме успішному складанню ЗНО, вступу не тільки до НАУ, а й до будь-якого омріяного ЗВО України.

 • Програма Літньої школи

  Програму школи складено з урахуванням спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, відповідно до напрямів підготовки фахівців: інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний і міжнародний.

  Учасникам школи пропонується програма, що передбачає ряд освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів та заходів НАУ. 

  № з/п

  Навчальний предмет

  Викладач

  Дата проведення

  Час проведення

  1

  Фізика

  Бруяка О. О.

  9.06.2021

  10.00 - 10.40

  2

  Математика

  Закусило А. І.

  10.06.2021

  10.00 - 10.40

  3

  Українська мова та література

  Приходько О. Ю.

  11.06.2021

  10.00 - 10.40

  4

  Фізика

  Бруяка О. О.

  12.06.2021

  10.00 - 10.40

  5

  Українська мова та література      

  Приходько О. Ю.

  14.06.2021

  10.00 - 10.40

  6

  Математика

  Закусило А. І.

  15.06.2021

  10.00 - 10.40

 • Пробне ЗНО для учасників

  За результатами навчання із шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, географія, біологія) учасники будуть мати змогу перевірити свої знання і вміння за програмами загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО. 

  Їм буде запропоновано дистанційне пробне ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО та з дотриманням відповідних тестових технологій.

  Учасники дистанційного пробного ЗНО мають можливість виконати тестові завдання без обмеження у їх кількості з 10.00 до 20.00 на платформі Moodle за розкладом:

  14.06.2021 – біологія та математика;

  15.06.2021 – фізика, українська мова та література;

  16.06.2021 – англійська мова, історія, географія.

  На поштову скриньку учасників буде надіслано лист-запрошення з подальшими інструкціями.

  Результати тестування будуть розміщені на сайті ІРО НАУ у рубриці «Пробне ЗНО» за посиланням: http://iro.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2

 • Режим роботи Літньої школи

  Усі заходи, що заплановані програмою школи будуть проводитися в режимі онлайн і доступні до перегляду в період з 07 по 18 червня 2021 року.

 • Як стати учасником Літньої школи

  Для того, щоб стати учасником Літньої школи 2021 потрібно зареєструватися за посиланням http://iro.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/litnia-shkola  

 • Літня школа-2019

Тренінги з підготовки до ЗНО–2020

Дістатися до місця проведення можна маршрутами: 

- від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі №401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; 

- від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» швидкісними трамваями №1 та №3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; 

- від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі №442 до зупинки «Національний авіаційний університет» або №442Д до зупинки «Миколи Василенка».

03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара (проспект Космонавта Комарова, 1) корпус 8а, каб. 609

Інформація за тел.: 044 406–74–15. 

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Прочитано 12413 разів