Четвер, 19 вересня 2024 13:42

Абітурієнту 2025

Запрошуємо всіх бажаючих стати слухачами

Підготовчого відділення громадян України

Національного авіаційного університету

>ЗАПИСАТИСЯ<

Саме тому ми  підготували поради для майбутніх абітурієнтів:

• Як розпочати підготовку до вступу
  • Які формат підготовки найефективніший
  • Психологічні поради в період вступної компанії

Вступ до рейтингового вищого навчального закладу є мрією багатьох абітурієнтів.

Підготовче відділення громадян України та кафедра базових та спеціальних дисциплін НАУ допомагає втілювати ці мрії в реальність.

Навчання на підготовчому відділенні передбачає професійну підготовку випускників шкіл до здачі національного мультипредметного тесту з таких предметів як: українська мова та література, математика, історія України, фізика, англійська мова.

Успішне закінчення курсів дозволить слухачам:

• усвідомленно підійти до вибору майбутньої спеціальності;
  • успішно підготуватися і скласти національний мультипредметний тест;
  • отримати вичерпну інформацію про вступну кампанію та реєстрацію на НМТ;
  • адаптуватися і швидко подолати проблеми першого року навчання у вищому навчальному закладі.

Успішне закінчення підготовчого відділення — це високі результати незалежного оцінювання!

Слухачам курсів будуть надані пільги при вступі до університету згідно з Умовами прийому до закладу вищої освіти.