Понеділок, 15 листопада 2021 08:58

Обмін досвідом в освітній, науковій галузях – це важлива справа

02.11.2021 року у Ташкентському Державному університеті сходознавства відбулася республіканська науково-практична конференція на тему: "Педагого-психологічні аспекти організації дистанційної освіти".

У рамках конференції обговорено питання:

1 секція: Сучасні педагогічні та психологічні підходи у методиці викладання східних мов;

2 секція: Правові та освітні засади в організації дистанційної освіти;

3 секція: Педагогічно-психологічні вимоги до організації навчальної діяльності дистанційної освіти;

4 секція: Інноваційні та дієві технології у розвитку дистанційної освіти.

Богдан Піонтковський-Вихватень - к. пед. н.,  психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської  молоді ІРО НАУ, брав участь онлайн у конференції.

Стаття на  тему: «Відкрите навчання на прикладі вебінарів з профорієнтації» опублікована у збірнику «Педагогические и психологические аспекты организации дистанционного обучения. Материалы республиканской научно-практической конференции». - Ташкент, 2021. - 655 с.

У статті розкривається поняття «відкрита освіта». Наведено відмінності між онлайн-освітою та уроком у класі. Відкрита освіта – це не про технології,  а про педагогіку вищої освіти та процес навчання у вищих навчальних закладах.

У рамках відкритої освіти вебінар представляється як одна з його форм, де професійна орієнтація розглядається як соціальна технологія саморозвитку, яка спрямована на соціалізацію особистості, а зрештою, її професійний розвиток.