Четвер, 15 жовтня 2020 16:04

Відбувся День НАУки для учнів-членів МАН України

15 жовтня 2020 року в Інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбувся науковий захід «День НАУки» для учнівської молоді у форматі онлайн. У заході брали участь 30 старшокласників закладів загальної середньої освіти, серед яких наші партнери: ОЗЗСО «Ковалівський ліцей», КЗ КОР «Фастівський ліцей – інтернат», «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат ІІ-ІІІ ступенів-центр реабілітації», БНВО «Перша гімназія».

Мета заходу ‑ залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності в науковому відділенні «Історія» МАН України. Наукова лекція проведена в рамках реалізації загальноуніверситетської програми «Обдарована особистість» й на замовлення Малої академії наук України.

Під час заходу учні прослухали наукову лекцію на тему «Наполеон і Україна: історія без міфів», яку провів кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, член Міжнародного наполеонівського товариства Захарчук Олег Миколайович.

На лекції учасники заходу мали змогу підвищити свій теоретичний рівень знань з історії, розвінчати міфи про перебування Наполеона на території України, дізнатися про справжні плани імператора французів щодо Російської імперії та українських земель в її складі напередодні та під час війни 1812 року.

Наступний захід відбудеться 03 листопада 2020 року о у форматі онлайн.

Реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky

Запрошуємо учнівську молодь до участі у безкоштовних проєктах НАУ, що підвищуюють рівень професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів.

Організатор – Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ, Центр обдарованої учнівської молоді, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (044)406-72-09, (044)406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua