Четвер, 15 жовтня 2020 13:03

День відкритих дверей для студентів коледжу

13 жовтня 2020 року відбувся День відкритих дверей для студентів Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

У заході взяли участь: Дмитро Шевчук, доктор технічних наук, завідувач кафедри організації авіаційних перевезень, старший науковий співробітник Факультету транспорту, менеджменту і логістики; Світлана Пронь, кандидат технічних наук, доцент кафедри організації авіаційних робіт і послуг Факультету транспорту, менеджменту і логістики; Юрій Великодський, кандидат фізико-математичних наук, старший дослідник, доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій; Тетяна Петровська, кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки Інституту інноваційних освітніх технологій; Діана Яцишин, фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ІІОТ і понад 150 студентів коледжу.

Представники університету презентували освітню, наукову, міжнародну діяльність вишу, освітні програми, англомовний проєкт, спеціальності освітнього ступеня магістр і бакалавр. Ознайомили майбутніх студентів і з профорієнтаційними проєктами, серед яких: конференції, «День професії в НАУ», «Пробне ЗНО», тренінги з підготовки до ЗНО, Всеукраїнські олімпіади НАУ, вебінари для старшокласників, наукові лекції, майстер-класи тощо. Студентів запросили на підготовку до ЗНО на підготовчому відділення, навчання на курси з англійської мови та курси з програмування.

Щиро дякуємо Віктору Канаві, директору коледжу та всім викладачам закладу за вмотивованих вихованців коледжу й надану можливість провести захід із дотриманням карантинних вимог задля сприяння подальшого професійного самовизначення, для залучення вихованців коледжу до подальшого навчання в НАУ.

Бажаємо студентам та викладачам нових звершень, творчих злетів, успіхів та перемог! До зустрічі в НАУ!