П'ятниця, 09 жовтня 2020 06:29

У Національному авіаційному університеті відбувся День професій

08 жовтня 2020 року відбувся профорієнтаційний захід «День професій в НАУ», який об’єднав науковців, учнів та учителів.

Організатори заходу ‑ Інститут інноваційних освітніх технологій та Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій.

Захід відкрила професор Наталія Муранова, директор Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, яка відзначила важливість для учнівської молоді здійснення правильного професійного вибору в сучасних умовах.

З вітальним словом виступив професор Сергій Ягодзинський, декан Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, який акцентував увагу учнів на мотивації вибору майбутньої професії.

Про сучасні та популярні професії ринку праці перекладач; редактор перекладів; PR-менеджер; бортпровідник; викладач закладу вищої освіти; офісний адміністратор; організатор діловодства; керівник малих підприємств у сфері надання інформації; інспектор; начальник відділу кадрів, канцелярії; виконавчий директор; референт-аналітик; архівіст; директор архіву; зберігач фондів; науковий співробітник; політичний аналітик; викладач політології; референт-помічник депутата; спеціаліст прес-служби; політтехнолог; іміджмейкер; психолог; фахівець із соціального захисту населення майбутнім абітурієнтам розповіли спікери-доценти Леся Хоменко-Семенова, Людмила Доценко, Тетяна Петренко.

Саме такі професії опановують студенти НАУ на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій.

До участі у заході було залучено понад 250 учасників із м. Київ, м. Кам’янець-Подільський, смт. Рокитне, м. Козятин, з Київщини – м. Біла Церква, м. Канів, м. Боярка, м. Фастів, м. Бориспіль, м. Обухів, смт. Макарів, смт. Вишневе, та інші. Приємно, що активними слухачами були вихованці Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського НАУ, Вищого професійного училища НАУ, Комунального закладу «Макарівський багатопрофільний ліцей».

У рамках заходу було представлено наукові та освітні проєкти, які допоможуть випускникам шкіл визначитись із майбутньою професією.

Дякуємо всім присутнім за увагу! Бажаємо ґрунтовних знань! Бажаємо успіхів у виборі майбутньої професії!

І запрошуємо на: