Четвер, 08 жовтня 2020 14:47

Навчайтеся в English EdCenter – досягайте успіху!

Знання англійської мови –  це шлях до успіху, добробуту та перспективної кар’єри людини будь-якого віку. Фахівці зі знанням англійської мови є затребуваними на ринку праці у всіх галузях, особливо на міжнародному рівні.

Англійська мова розкриє Вам нові можливості для:

• престижної високооплачуваної роботи
  • професійного зростання
  • закордонних подорожей і відряджень
  • отримання освіти в найкращих вишах
  • ведення переговорів
  • спілкування на міжнародному рівні
  • обміну досвідом із бізнес-партнерами
  • участі в міжнародних переговорах і конференціях
  • комфортного відпочинку в будь-якій точці світу
  • туризму, кіно, мистецтва, читання літератури в оригіналі
  • Інтернету, ІТ-технологій, комп’ютерних програм.

Відкривайте для себе нові можливості! І англійська мова відкриє перед Вами весь світ!

Адже це – мова розваг, навчання, бізнесу, подорожей, спілкування, нових знайомств, саморозвитку та постійного самовдосконалення!

English EdCenter – це не просто мовні курси, але й комфортне навчальне середовище, де вивчення англійської мови стане цікавим, пізнавальним і доступним для дітей різного віку.

На Вас чекають:

• малочисельні групи
  • система заохочення учнів
  • безкоштовні пробні заняття
  • комунікативні сучасні методики навчання (Task-based learning, Presentation-Practice-Production, Content-based learning, Total Physical Response, Communicative Approaches, Guided discovery, Content and Language Integrated Learning)
  • розвиваючі ігрові програми
  • робота в парах і в групах
  • розмовні клуби з носіями мови
  • системний контроль знань і вмінь
  • індивідуальний та особистісно орієнтований підходи
  • Свідоцтво про закінчення навчання.

Навчання в English EdCenter – це унікальна можливість під керівництвом кваліфікованих тьюторів опанувати нове і корисне, творити і розважатися, навчатися і досліджувати.

Формування навчальних груп за:

• віковими категоріями учнів – 6-9 років; 10-12 років; 13-16 років
  • рівнями – Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate (визначається на безкоштовному вступному тестуванні).

Кожен рівень триває 5 місяців і розрахований на 80 академічних годин.

Цілі та вимоги до рівнів програм відповідають міжнародним стандартам CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages)

Щодня на Вас чекатимуть нові теми для дослідження, що розвивають уяву, надають можливість кожному проявити себе, націлити на зацікавленість у навчанні та активному пізнанні світу, командну взаємодію, поєднуючи навчання, відпочинок та дозвілля.

Графік навчального процесу передбачає терміни проведення занять із 1-го або 15-го числа кожного місяця (по мірі комплектації слухачів).

Режим роботи навчальних груп формується за бажанням учнів із 15.00 (понеділок – п’ятниця), 10.00 (субота).

Кожне заняття триває 2 години і проводиться 2 рази на тиждень.

Вартість навчання залежить від кількості слухачів у групі:

• до 5-6 учнів – 6400 грн. (1280 грн./міс.)
  • до 10-11 учнів – 4000 грн. (800 грн./міс.).

Записатися на курси можна особисто за адресою:

03058 м. Київ, проспект Любомира Гузара 1, корпус 8а, кім. 308, 610.

Реєстрація за посиланням:

Необхідні документи:

• заява встановленого зразка на ім’я ректора Університету
  • ксерокопія паспорта законного представника учня та копія картки платника податків
  • ксерокопія паспорта учня або копія свідоцтва про народження
  • 2 фото розміром 3х4 см.

Детальна інформація:

Тел.: (044) 406-74-04, 406-73-30, 497-52-84, +380965747733.

Website: http://iiot.nau.edu.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/iiot.nau/

Сподіваємося, що у Вас не виникає сумніву в необхідності вивчення англійської мови! Приходьте і пробуйте!

Досягаймо успіху разом!

Світ поруч, якщо знаєш англійську!