Понеділок, 28 вересня 2020 08:08

Вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

25 вересня 2020 року відбувся онлайн вебінар для освітян, вчителів, батьків «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості».

Захід організовано Інститутом інноваційних освітніх технологій НАУ за ініціативи директора, доктора педагогічних наук, професора Наталії Муранової.

Спікер вебінару – Богдан Піонтковський-Вихватень, кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ.

Інтерв’ювання та консультування розглядалися з позицій роботи в режимі онлайн. Суть консультування полягає у тому, щоб допомогти дитині знайти власні відповіді на її питання. У процесі роботи на вебінарі були розглянуті правила спілкування педагога онлайн. Надані рекомендації та представлені мікронавички, засвоїв які, вчитель може проводити добре складене профорієнтаційне інтерв’ю, побудоване на моделі прийняття рішення.

Розглянуто п’ять стадій інтерв’ю. Представлено кодекс викладача онлайн. У процесі профорієнтаційної співбесіди результатом буде прийняття дитиною якогось рішення. Педагог може складати плани довготривалої допомоги учням, супроводжувати дитину протягом навчання й до вступу у бажаний навчальний заклад. Результатом вебінару, є усвідомлення власного стилю консультування, завдяки якому педагог може застосовувати п’ятистадійну модель інтерв’ю.

Інститут  інноваційних освітніх технологій НАУ бажає учасникам вебінару успіхів в практичному опановуванні власного стилю консультування та інтерв’ювання.

Учасники вебінару отримали сертифікати.

Наступна серія безкоштовних вебінарів з профорієнтації для учнів відбудеться: 13 листопада 2020 року, 14 січня, 17 березня, 14 травня 2021 року.

Вебінари для освітян, вчителів, педагогів, батьків відбудуться 16 жовтня, 10 грудня 2020, 11 лютого, 15 квітня, 10 червня 2020 року.

Участь та сертифікати учасникам – безкоштовні.

Реєстрація за посиланням:

Чекаємо на Вас!