Субота, 26 вересня 2020 15:44

Партнерство НАУ в дії

23 вересня 2020 року в рамках Угоди про співробітництво між Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Національним авіаційним університетом відбулася робоча зустріч із питань розширення співпраці у сфері освіти між двома освітніми установами.

Університет представляла професор Наталія Муранова, департамент ‑ заступник Ярослава Тростянська.

У ході робочої зустрічі було вирішено підтримувати освітні заклади Київщини у здійсненні запланованих заходів, обмінюватися досвідом у сфері управління освітою, підвищувати кваліфікацію вчителів області, планувати спільні семінари, конференції, науково-практичні заняття учнівської молоді на базі НАУ.

Директор Інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова, презентувала загальноуніверситетські наукові, освітні, профорієнтаційні проєкти науковців університету, що успішно реалізуються в рамках програми «Обдарована особистість».

Директор Цетру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя зазначила, що профорієнтаційна робота в університеті проводиться із застосуванням особистісно зорієнтованого, діяльнісного та компетентнісного підходів, що сприяє формуванню свідомого професійного самовизначення молоді. Компонентом профорієнтаційної роботи в університеті є професійне інформування, діагностика та консультування.

Заступник директора Департаменту освіти КОДА Ярослава Тростянська висловила сподівання і в подальшому на плідну співпрацю між навчальними закладами освіти Київської області та університетом задля реалізації освітніх та наукових проєктів, підвищення якості рівня знань і вмінь учнів навчальних закладів освіти з предметів шкільного циклу, перевірки їх готовності до загальнонаціонального ЗНО-2021, надання їм допомоги в професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвитку професійних здібностей, наукових інтересів та залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.