Середа, 02 вересня 2020 15:39

Забезпечення дистанційного навчання в НАУ

Навчальними планами для здобувачів вищої освіти 2, 3, 4 курсів ОС «Бакалавр» передбачено з 01 по 12 вересня проведення тільки лекційних занять у дистанційній формі за допомогою платформи Google Classroom та Moodle.

Згідно з наказом ректора НАУ від 21.08.2020 № 308/од «Про адміністрування та організацію освітнього процесу за дистанційною формою здобуття вищої освіти в Національному авіаційному університеті» адміністраторами платформи Google Classroom призначено:

• Гнатюка Віктора Олександровича, заступника директора Інституту інноваційних освітніх технологій (далі – ІІОТ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

• Блідар Анну Ігорівну, провідного фахівця лабораторії електронних засобів дистанційного навчання ІІОТ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

• Гречуха Мар’яна Михайловича, провідного фахівця Центру дистанційної освіти ІІОТ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 063 194-21-22;

• Фуревича Романа Богдановича, провідного фахівця Центру дистанційної освіти ІІОТ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 063 962-06-79.

Адміністратором платформи Moodle призначено завідувача лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Кучерову Людмилу Миколаївну, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: (044)406-70-30, корпус 8а, каб. 307.

Використання та робота з GoogleForms

Використання та робота з GoogleMeet

Рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти

Детальна інформація та консультування викладачів і студентів за тел.: (044)406-77-27, корпус 8а, каб. 305.

Звертаємо увагу, що Владислав Сергійович Грига не є адміністратором платформи Google Classroom!