Вівторок, 01 вересня 2020 10:31

Вебінар «Технології розвитку готовності учнівської молоді до входження у ринок праці»

Запрошуємо педагогічних працівників України на вебінар «Технології розвитку готовності учнівської молоді до входження у ринок праці».

Дата проведення: 16.10.2020 року, 15:00 – 15:40.

Форма проведення: онлайн на платформі Zoom.

Ідентифікатор: 545 714 3959

Код доступу: 224933

На вебінарі будуть розглядатися питання моделювання технологій профорієнтації учнівської молоді; технології профорієнтації особистості в умовах ринку праці; соціально-психологічний контекст моделювання розвивальних профорієнтаційних технологій; професійне самовизначення особистості і технології профорієнтації та організаційної процедури профорієнтації в умовах ринку праці.

Спікер  Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Участь безкоштовна.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням:

Доступ до вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам персонально.

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15