Понеділок, 31 серпня 2020 07:55

Вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

28 серпня 2020 року відбувся перший із циклу започаткованих науково-практичних онлайн вебінарів для освітян «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості».

Захід організовано Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій НАУ за ініціативи директора, доктора педагогічних наук, професора Наталії Муранової.

Спікер вебінару - Богдан Піонтковський-Вихватень, кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ НАУ.

Онлайн консультування – це нова сфера психологічної та педагогічної практики. Спілкування онлайн – це спілкування внутрішнього стану однієї людини з внутрішнім станом другої. Інтерв’ювання та консультування розглядалися учасниками вебінару з позицій роботи в онлайн-режимі.

Спікер зробив акцент на тому, як педагог може допомогти учням визначитися у професійному світі та зазначив, профорієнтаційне інтерв’ювання та консультування є індивідуальною роботою, під час якої необхідно дотримуватися цілеспрямованості в співбесіді.

Навчально-науковий інститут  інноваційних освітніх технологій НАУ бажає учасникам вебінару успіхів в практичному опановуванні власного стилю спілкування.

Учасники вебінару отримали сертифікат.

Детальну інформацію про нову серію вебінарів можна отримати на сайті ННІІОТ за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/naukova-robota/vebinary

Чекаємо освітян на безкоштовних вебінарах з серії «Пропедевтика профорієнтації», а старшокласникам пропонуємо – «Компас профорієнтації».