Вівторок, 01 вересня 2020 04:58

Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти

З 17 по 31 серпня 2020 року Управління Державної служби якості освіти у Київській області спільно з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України провело підготовку регіональних освітніх експертів за сертифікованою програмою «Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

У вітальному слові Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України, наголосив на важливості розбудови системи забезпечення якості освіти та побажав учасникам навчання «Не тільки отримати нові знання, а й додаткове бачення, як можна вдосконалювати процес закладу освіти, щоб ставати кращими, виконувати два принципи: постійне вдосконалення і постійне покращення».

Директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Лариса Лук’янова звернула увагу на питання навчання кожної людини впродовж життя: «Шлях здобуття нових знань і компетентностей є надзвичайно важливим і показовим в нашому житті».

Упродовж навчання кандидатам в експерти було запропоновано інтерактивні лекції науковців, модеровані дискусії, групову роботу над творчими завданнями, розв’язання кейсів тощо.

Директор ІІОТ, професор Наталія Муранова була учасником сертифікованої програми «Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти», успішно завершила навчання та пройшла відповідне тестування.

Дякуємо за позитив доктору педагогічних наук, професору, член-кореспонденту НАПН України, Заслуженому діячу науки і техніки України Ларисі Лук'яновій та начальнику Управління ДСЯО у Київській області Людмилі Алексєєнко-Лемовській за позитив, знання та досвід!