Четвер, 27 серпня 2020 14:12

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – партнери НАУ

26 серпня 2020 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулася робоча зустріч представників Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій з керівництвом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Серед головних питань щодо співпраці, які обговорювались представниками установ – створення сприятливих умов задля задоволення освітніх потреб обдарованої учнівської молоді шляхом залучення їх до спільних проєктів (заходів).

Директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя презентувала щорічні та новостворені освітні проєкти, що успішно реалізуються в НАУ в рамках програми «Обдарована особистість».

У ході заходу Володимир Вербицький, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, директор Національного еколого-натуралістичного центру, наголосив на тому, що НЕНЦ – це унікальна освітня платформа, сучасний центр позашкільної природничої освіти, пріоритетне завдання якого – виховання екологічної свідомості генерації дітей. НЕНЦ має потужну базу для реалізації STEM-орієнтованих дослідницьких та освітніх проєктів.

Під час робочої зустрічі також обговорювалась співпраця в напрямках залучення провідних науковців НАУ до складу журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у науковому відділенні «Хімія та біологія» та в провідних міжнародних та всеукраїнських конкурсах НЕНЦ, а також залучення вихованців гуртків НЕНЦу до таких проєктів НАУ як: Освітній марафон «Навчання і розвиток», Всеукраїнська літня школа, Всеукраїнські учнівські олімпіади, дні НАУки, наукові школи НАУ, науково-практичні конференції, освітні фестивалі тощо. Значну увагу було приділено і підвищенню кваліфікації працівників центру на базі НАУ.

Учасники зустрічі зазначили, що науково-дослідницька діяльність учнівської молоді й надалі може активно проводитись на базі НАУ із використанням його потужного науково-методичного та кадрового потенціалу, матеріально-технічної бази, науково-дослідних лабораторій, обладнання та ресурсів Науково-технічної бібліотеки. Учасники зустрічі висловили надію на подальше ефективне співробітництво та підписали Угоду про співпрацю.