Субота, 29 серпня 2020 14:09

Шановні освітяни, учні та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з 1 вересня – Днем знань і початком нового навчального року!

Світле і радісне майбутнє починається сьогодні із загальнодержавного і родинного свята, яке об’єднує всі покоління найрізноманітніших професій. У вересні розпочинається освітній процес у найрідніших класах і просторих аудиторіях для кожного учня і студента. Хай шкільні та студентські родини єднають найкращі у житті роки навчання.

Бажаємо, щоб свято було сповнене натхненням на добрі та шляхетні справи. Зичимо всім мирного неба, міцного здоров’я, сили духу, яскравих успіхів, високих результатів, творчих здобутків, вірних друзів, цікавих уроків, захоплюючих пригод і відкриттів.

Освіта і знання – безцінне надбання народу, яке визначає його розвиток. Ми пишаємося учнівською та студентською молоддю, яка гідно представляє начальні заклади на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, фестивалях, олімпіадах, конкурсах та змаганнях.

Дорогі учні та студенти! Будьте цілеспрямованими та наполегливими, ставте перед собою високі цілі і досягайте їх, щоб навчальний рік ознаменувався переконливими досягненнями заради майбутнього України.

Шановні учителі та учні! Маємо надію, що випускники Вашого навчального закладу стануть студентами Національного авіаційного університету та отримають якісну вищу освіту. Беріть участь у освітніх, наукових і профорієнтаційних проєктах НАУ. Пам’ятайте, що в університеті Вас підтримають і завжди зрозуміють.

Найсвітліша дорога у світі – це дорога до знань. Нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань. Хай привітно лунає перший дзвоник! Щасливої дороги до Країни Знань, дорогі учні та студенти!

Вітаємо з Днем Знань!

З повагою колектив Інституту інноваційних освітніх технологій

НАУ, директор, професор Наталія Муранова