Субота, 29 серпня 2020 14:05

Шановні вчителі, учні та батьки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом Першого дзвоника – Днем знань! Для учнів, батьків та учителів – це урочисте та особливе свято, що стало прагненням до особистого розвитку.

Захоплююча Країна Знань відкриває перед учнями величезні перспективи, допомагає розкрити свої здібності й таланти. За школою наше майбутнє. Сучасна школа – це освітній простір для щасливих дітей. Шкільна освіта дає можливість учням упевнено йти вперед і не зупинятися на досягнутому. Від професіоналізму педагогічного колективу залежить якість навчання. Світлий образ учителя завжди живе у серцях вдячних школярів.

Бажаємо учителям та учням вагомих здобутків, творчої наснаги, міцних знань, щасливої долі та яскравих перемог. Шановним батькам бажаємо впевненості, терпіння і мудрості.

Тільки завдяки знанням можна досягнути розквіту.

Хай у вашому житті будуть надійні і щирі друзі, сміливі ідеї та радість натхнення. Хай першовересень буде сонячним, а навчальний рік принесе приємні враження від пізнання нового та відкриє найкращі можливості і горизонти. Хай успіхи талановитих і наполегливих вихованців надихають учителів.

Бажаємо випускникам Вашого навчального закладу стати студентами Національного авіаційного університету, щоб отримати високоякісну вищу освіту.

Зичимо всім мирного неба, міцного здоров’я, любові, невичерпної енергії, оптимізму, жаги до знань, цікавих уроків і творчих злетів. Хай сміливі мрії і нові відкриття втілюються у життя в ім’я процвітання України!

З новим навчальним роком!

колектив Національного авіаційного університету,

ректор Володимир ІСАЄНКО