П'ятниця, 21 серпня 2020 19:16

НАУ – Лідер вищої освіти України

Національний авіаційний університет на XI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що відбулася 4-6 серпня 2020 року в Київському Палаці Спортуза результатами рейтингового виставкового конкурсу визнано переможцем і удостоєно Гран-Прі «Лідер вищої освіти України.

Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці Інституту педагогіки, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, ДЗВО «Університету менеджменту освіти», Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України й державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Національний авіаційний університет відповідно до рейтингу міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus відзначено Сертифікатом «Якість наукових публікацій» (на підставі індекса Гірша у Scopus (h-індекс). Почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти нагороджено ректора Володимира Ісаєнка. Університет також відзначено Дипломом за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти.

Організатор виставки Компанія «Виставковий Світ» за підтримки МОН України, НАПН України. Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій, президент НАПН України Василь Кремень. Експозиції учасників оглянули керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Борис Чижевський, заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

Цьогоріч виставка представила 583 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійно-технічної освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, навчально-методичних центри, виробники й постачальники засобів навчання, видавництва тощо.

Тематичні заходи виставки: конференції, презентації, семінари, тренінги, педагогічні коучинги, освітні воркшопи, майстер-класи тощо відбулися в онлайн форматі. Зокрема, науковці НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ спільно з партнерами ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України» провели у форматі онлайн круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету». Відповідні Сертифікати отримали: професор Наталія Муранова, доценти Віктор Гнатюк, Лариса Ляхоцька, Сергій Касьян, Світлана Антощук.

Учні, батьки, студенти, які завітали на виставку, отримали вичерпну інформацію щодо освітніх програм, переліку спеціальностей, інфраструктури вишу, перспектив навчання та працевлаштування, різних сфер діяльності університету.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» сприяла налагодженню партнерських контактів між її учасниками й відвідувачами, збагаченню кращим досвідом науково-педагогічних працівників, пошуку нових, креативних форм, методів і технологій навчання, а також стала локацією для обговорення актуальних питань у сфері освіти та науки, проблем щодо надання якісних освітніх послуг здобувачам вищої освіти й підвищення кваліфікації, упровадження дистанційного навчання в умовах сучасних викликів тощо.

Виставка відбулася в умовах адаптивного карантину з дотриманням рекомендацій МОЗ України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).