П'ятниця, 21 серпня 2020 08:47

Шановні колеги, друзі, учні та студенти!

Сердечно вітаємо вас із визначним святом Української Державності – з Днем незалежності. Бажаємо вам великих звершень задля процвітання України.

Хай День народження вільної країни додає наснаги в ім’я рідного народу та соборної і незалежної української держави.

Світле свято Дня незалежності – золота сторінка нашої держави, свято пам’яті про незабутніх героїв, наших співвітчизників, які творили націю і боролися за незалежність, спільна відповідальність за щасливе майбутнє дітей та молоді. І сьогодні українські захисники відстоюють територіальну цілісність держави, незалежність і мир ціною власного життя.

У час випробувань зичимо вам та вашим родинам щедрої долі, міцного здоров’я, сили, снаги, добробуту, благополуччя, творчого натхнення, великих звершень, оптимізму, професіоналізму, втілення планів і найзаповітніших мрій.

Будьте відповідальними перед суспільством та історією нашої Вітчизни. Нехай серця наповнюються любов’ю та прагненням зберегти та примножити національні цінності. Хай достаток і злагода панують на нашій прекрасній землі.

Україна починається з кожного з нас.

Слава Україні!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,