П'ятниця, 21 серпня 2020 08:45

Шановні колеги, учні та студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України!

23 серпня щорічно відзначається свято одного із державних символів нашої країни. День Державного Прапора оголошено на вшанування багатовікової історії українського державотворення.

Історична пам’ять зберігає омиті кров’ю бойові та волонтерські прапори-реліквії. Сучасний національний прапор – синьо-жовтий стяг незалежної України із двох рівновеликих горизонтальних смуг.

При піднятті Державного Прапора України, символу єднання, прагнення волі та кращого майбутнього нашого багатостраждального народу, урочисто звучить Гімн України. Гордість за рідну Батьківщину наповнює наші серця, за успіхи талановитих учнів і студентів, за досягнення працьовитих людей, за рясні сади, за блакитне небо, за жовто-золотисті поля рідного краю.

Бажаємо Вам пам’ятати минуле, бути відповідальними перед сьогоденням і майбутнім, берегти і шанувати національні святині. Хай синьо-жовтий стяг спонукає до навчання, на добрі справи, шляхетні вчинки та нові відкриття в ім’я рідного народу.

Зичимо Вам успіхів, натхненної праці, творчості, мудрості, вагомих досягнень та яскравих перемог. Бажаємо щастя, любові, добробуту кожній родині.

Слава Україні!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ,