Четвер, 06 серпня 2020 10:55

Вебінар для старшокласників «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя».

Дата проведення: 24 вересня 2020 року з 16.00 до 16.40.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom. Участь безкоштовна.

Ідентифікатор: 545 714 3959

код доступу: 224933

Досвідчений спікер порадить вам як впорядкувати своє життя через чітку уяву про власні цілі, про те, чого бажаєте. Навчить вас формувати власні цілі та розповість про способи їх досягнення. Розглянете вибір професії як наслідок життєвого самовизначення.

Спікер Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням:

Доступ до вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам персонально.

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15