Вівторок, 08 вересня 2020 09:37

Успішно готуємося до ЗНО з викладачами НАУ

Чому саме ми?

Доступні ціни

Вартість нижче ніж в інших підготовчих курсів та в репетитора.

Кращі викладачі

Майстри своєї справи, здатні професійно, системно і методично пояснити складний навчальний матеріал.

Навчання в радість

Додаткові лекції, майстер-класи, освітні, навчальні й наукові проекти (заходи) від провідних викладачів НАУ. Здійснення правильного професійного вибору.

Свобода і гнучкість

Можна обрати будь-яку навчальну дисципліну, зручний час, тривалість занять, різновікову групу, вартість навчання.

Підготовче відділення громадян України Національного авіаційного університету допоможе абітурієнтам, учням якісно підготуватися до загальнодержавного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), складання іспитів, державної підсумкової атестації (ДПА), пройти психологічну адаптацію до навчання у виші та визначитися з вибором майбутньої професії.

Навчальний процес на підготовчому відділені забезпечують професори та доценти кафедри базових і спеціальних дисциплін НАУ. Щороку наші випускники отримують високорейтингові сертифікати ЗНО і стають студентами престижних вишів України. Навчальний процес організовано відповідно до програм УЦОЯО та технологій ЗНО, що сприяє систематизації, повторенню, поглибленню знань та вмінь учнів, а також забезпечить високі результати із різним рівнем базових знань слухачів.

Комплектація навчальних груп:

• індивідуальні заняття – 1–2 слухачі
  • малокомплектні групи – від 3 до 5 осіб
  • групи – 10–15 осіб
  • групи – до 20 слухачів.

Формування груп за віком:

• учні 7–9 класів – додаткові заняття з навчальних предметів, підготовка до ДПА, поглиблене вивчення окремих дисциплін
  • учні 10, 11 класів, студенти коледжів і професійно-технічних училищ – підготовка до ЗНО, ДПА, поглиблене вивчення дисциплін.

Форма навчання:

• денна (субота);
  • заочна (у дні шкільних канікул);
  • вечірня (понеділок – п’ятниця з 16:00);
  • дистанційна (на платформі Moodle, Zoom)

Термін навчання (початок занять):

• 8 місяців (з 01.10.2020 р. по 30.05.2021 р.);
  • 4 місяця (з 01.02.2021 р. по 30.05.2021 р.);
  • з 01 числа кожного місяця по мірі комплектації нових груп.

Перелік навчальних дисциплін:

• математика (рівень стандарту, профільний рівень)
  • фізика
  • українська мова
  • українська мова та література
  • історія України
  • англійська мова
  • біологія
  • географія
  • хімія
  • право
  • рисунок та композиція
  • логіка

Вартість навчання залежить від кількості слухачів у групі та здійснюється відповідно до затверджених калькуляцій. Вартість послуг передбачає: до 192 годин (практичні заняття, консультації; проведення і перевірка контрольних робіт, вступного тестування і випускного екзамену).

Вартість навчання

Порядок зарахування:

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою: 03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 708, 309, 610.

Е-реєстрація за посиланням:

Наявність документів:

• заява встановленого зразка на ім’я ректора Університету
  • ксерокопія паспорта законного представника слухача та копія картки платника податків
  • ксерокопія паспорта слухача або копія свідоцтва про народження
  • довідка про навчання з навчального закладу
  • 2 фото розміром 3х4 см.

Чому випускники навчальних закладів освіти вибирають підготовчі курси НАУ?

Саме у нас:

• якісна підготовка до ЗНО та ДПА під керівництвом професорсько-викладацького складу університету
  • сертифікати наших випускників 175+!
  • фахове викладання дисциплін викладачами кафедри базових і спеціальних дисциплін
  • наявність навчально-методичного забезпечення підготовки до ЗНО та ДПА
  • рейтингова система оцінювання навчальних досягнень слухачів
  • поглиблене вивчення шкільних предметів відповідно до технологій УЦОЯО
  • адаптація старшокласників до навчання у вищій школі
  • різноманітні, зручні форми та час навчання
  • висока результативність вступу слухачів підготовчих курсів до НАУ та інших закладів вищої освіти України
  • гнучка система зарахування до НАУ
  • дієва система профільного навчання та допрофесійної підготовки учнівської молоді
  • налагоджена якісна та результативна система профорієнтаційної роботи зі слухачами.

Слухачам, які успішно закінчили підготовчі курси і вступатимуть у 2021 році до НАУ на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, до загального рейтингу додаються додаткові бали згідно Правил прийому до НАУ.

Детальна інформація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu

03058, м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 610, 708, 309.

Тел.: (044)406–79–08, 407‑72‑02, 406–72–09, 406–74–04, 406-71-83.

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/

Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.