Понеділок, 22 червня 2020 07:40

День відкритих дверей НАУ

Зустріч із абітурієнтами в Національному авіаційному університеті це завжди хвилююче і довгоочікуване свято. І цього разу воно відбулося не менш активно, змістовно та позитивно, але у форматі онлайн. Адже невдовзі стартуватиме вступний марафон до Національного авіаційного університету, як одного із рейтингових ЗВО України.

Учасниками онлайн конференції стали майбутні студенти НАУ, а також професорсько-викладацький склад, які зібралися заради конструктивного діалогу для проведення вдалої вступної кампанії-2020 та здійснення мрій вступників.

НАУ не вперше гостинно відкриває свої двері для майбутніх абітурієнтів: учнівстарших класів ЗЗСО, професійно-технічної освіти, студентів коледжів та випускників минулих років.

На онлайн зустріч завітали також батьки, представники ректорату, декани факультетів, завідувачі кафедр та викладачі університету.

На початку зустрічі прозвучало вітання проректора з навчальної роботи, професора Артура Гудманяна, який підкреслив авторитетність НАУ як провідного ЗВО на теренах нашої держави та побажав випускникам-2020 рейтингових сертифікатів ЗНО на шляху до здійснення мрії – стати студентами нашого університету.

Спікерами конференції були: директор ННІІОТ, професор Наталія Мурановазаступники відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ, доценти Віктор Гнатюк і Анжеліка Кокарева; директор ІНТЛ, доцент, Катерина Бабікова; завідувач кафедри аеродинаміки повітряних суден та безпеки польотів літальних апаратів АКФ, професор Сергій Іщенко; курсовий офіцер кафедри військової підготовки Олександр Замурняк; декан ФЛСК, професор Сергій Ягодзінський.

З перших хвилин конференції розпочалася активна переписка учасників заходу в чаті, що свідчить про безліч питань, які хвилюють абітурієнтів.

Що обговорювали на конференції: особливості ЗНО-2020 від Київського УЦОЯО; підготовку до загальнодержавного ЗНО в НАУ; вступ-2020 поради абітурієнтам; зміни до Правил вступу; корисні Інтернет ресурси, що стануть у пригоді абітурієнтам; підготовку офіцерів запасу та офіцерів кадру; навчання на англомовному проекті; неформальну освіту; підготовку пілотів; особливості навчання і вступу на окремі спеціальностях тощо. Учасники Дня відкритих дверей отримали запрошення на навчання до університету.

Підводячи підсумок роботи Конференції, модератор Наталія Муранова сердечно подякувала всім хто був на зв’язку, хто опікується учнівською молоддю, хто не байдужий до їхньої долі: спікерам, учасникам, батькам. Шановні абітурієнти, бажаємо Вам, перш за все, здоров’я, мирного неба, творчих успіхів, наукових взлетів, наснаги, високорейтингових сертифікатів на ЗНО, нових перемог на благо розквіту нашої держави. Нехай вам щастить. Наші двері і серця завжди для вас відкриті.