Вівторок, 16 червня 2020 06:04

Науковий дискурс з актуальних проблем освіти

У Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій НАУ червня 2020 року відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти».

Онлайн конференція відбулася під егідою МОН за сприянням партнерів: Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти НАПН України»; Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені ІЗязюнаНАПН України; Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

У конференції взяли участь 192 науковця із Білорусії та України з провідних вишів держави: Запорізького національного університету, Запорізького державного медичного університету, Інституту спеціальної педагогіки і психології імені МЯрмаченка НАПН України, Київського національного університету імені ТШевченка, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академія імені ТШевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, ПВНЗ «Європейський університет», Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Рівненського державного гуманітарного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Хмельницького національного університету, а також представники коледжів та закладів загальної середньої освіти України.

З вітальним словом до учасників звернулися д.філ.н., професор, проректор з навчальної роботи НАУ Артур Гудманян та д.пед.н., професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І. Зязюна НАПН України Лариса Лук’янова.

Модератор конференціїд.пед.н., професор, директор ННІІОТ Наталія Муранова.

З ключовими доповідями виступили: д.пед.н., професор, завідувач відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І. ЗязюнаНАПН України Олена Аніщенко (Освіта дорослих в Україні: перспективи розвитку в умовах нестабільності); д.пед.н., старший науковий співробітник, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова (Чотири підходи до організації дистанційної форми навчання в закладах освіти); к.пед.н., завідувач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Сергій Касьян (Технології та інструменти розвитку електронної кафедри закладу вищої освіти); к.пед.н., доцент, професор кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Лариса Ляхоцька (Компоненти дидактичної системи е-навчання: умови формування і функціонування); к.т.н., заступник директора ННІІОТ НАУ Віктор Гнатюк (Особливості використання дистанційних технологій у закладах вищої освіти); д.пед.н., доцент, професор кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ НАУ Олена Волярська (Професійний та особистісний розвиток викладача в контексті неперервної освіти); к.філ.н., доцент кафедри іноземних мов Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Наталія Магас (Особливості викладання академічного письма з використанням освітніх онлайн-ресурсів); к.пед.н., старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І. Зязюна НАПН України Кирил Котун (Академічна доброчесність в університеті: можливості антиплагіатної системи STRIKE PLAGIARISM); заступник директора з навчальної роботи ЗНЗ «Київський ліцей бізнесу» Петро Андруховець (Уміння вчитися).

Усі учасники конференції отримують відповідні Сертифікати, програму та е-збірку наукових статей.

Проведення конференції спільно з нашими надійними партнерами НАПН України є свідченням високого авторитету Національного авіаційного університету, який активно співпрацює з різними науковими установами, організаціями, підприємствами, стейхолдерами задля вирішення актуальних проблем в системі вищої та середньої освіти.

Щиро сподіваємося, що обмін досвідом, досягненнями та знаннями в галузі освіти сприятиме мобілізації спільних зусиль у досягненні поставлених цілей.

Колектив ННІІОТ щиро вдячний партнерам, співорганізаторів, оргкомітету за конструктивний діалог, плідну творчу роботу.

Бажаємо всім колегам-науковцям і освітянам мирного неба, здоровя, творчості, наснаги, і як звучить Девіз НАУ – ЖИТИ, ТВОРИТИ І ПЕРЕМАГАТИ!