Середа, 03 червня 2020 07:58

Останній старт перед загальнодержавним ЗНО

З 25 по 29 травня 2020 року для слухачів підготовчого відділення Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ стартувала остання «репетиція» перед загальнодержавним ЗНО та вступом до вишу – випускні екзамени, які цього року пройшли у дистанційному форматі на платформі Moodle.

Слухачі в основному продемонстрували достатній та високий рівень знань з навчальних предметів (математика, фізика, українська мова та література, історія України, англійська мова), якісне засвоєння навчального матеріалу відповідно до програм УЦОЯО. Результати випускного екзамену, як показник якості підготовки до всеукраїнського тестування, прогнозують вступникам рейтингові сертифікати загальнодержавного ЗНО.

Проведення екзаменів в дистанційному онлайн-форматі це реальність, що спонукала в умовах карантинних обмежень внести зміни до організації освітнього процесу закладів України. Викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін і слухачі впродовж карантину навчалися на платформах Zoom та Moodle задля досягнення спільної мети – підготовки до навчання у закладі вищої освіти.

Слухачі підготовчого відділення, які брали участь у випускних екзаменах, отримали позитивні оцінки, а викладачі - досвід проведення підсумкової атестації в режимі онлайн. За результатами навчання слухачі отримують відповідні Сертифікати, які безумовно, впливатимуть на рейтинг вступника на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави.

У процесі навчання на підготовчому відділенні слухачі систематизували знання, підвищили рівень знань із шкільних предметів, успішно опанували технології та програму загальнодержавного ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО і, звичайно ж, придбали нових друзів та відчули себе майже студентами.

Шановні слухачі! Бажаємо вам упевнено йти вперед до нових цілей і перемог!

Нехай Вам щастить!