Понеділок, 25 травня 2020 15:50

Дорогі випускники, школярі, вчителі, батьки!

Промайнув іще один навчальний рік. Від Національного авіаційного університету сердечно вітаємо вас із закінченням 2019-2020 навчального року. Закінчення школи – урочиста, хвилююча і визначна подія в житті кожного учня.

Дорогі випускники! Для вас настала важлива мить прощання із рідним класом та школою. Ви стоїте перед відповідальним вибором закладу вищої освіти. Маємо надію, що ви приєднаєтесь до команди активних, креативних, щирих і талановитих студентів та невдовзі отримаєте студентський квиток Національного авіаційного університету.

Попереду на вас чекає незвідана дорога життя, добрі вчинки і переживання, радісні хвилини, нові відкриття і перемоги. Бажаємо вам впевненості у власних силах, вагомих здобутків у достойних справах, благополуччя, завзяття, нових вражень і звершень, щасливого і світлого майбутнього, яскравих успіхів! Бажаємо ставити високі цілі і досягати їх, підкорити нові вершини знань, бути справжніми патріотами та сміливо йти до здійснення заповітних мрій! Щедрої долі вам у житті!

У цей святковий день від великої родини викладачів і студентів університету висловлюємо слова вдячності за високий професіоналізм, високе служіння обраній справі та самовіддану працю усім працівникам освіти. Мудрість учителів залишається з вихованцями на все життя. Щастя вам, добра, любові, міцного здоров’я, натхненної творчої праці, успішного здійснення всіх планів і задумів!

Низький уклін вам, дорогі батьки, за виховання підростаючого покоління, розуміння і постійну підтримку дітей та молоді, за непохитну віру у щасливе майбутнє Батьківщини. Дякуємо всім, хто спонукає дітей до науки та освіти.

Зичимо мирного неба і злагоди Україні та кожній родині. Бажаємо вам бути гідними творцями свого життя. Реалізуйте все задумане в ім’я українського народу. Ви – майбутнє рідної держави. Вітаємо вас усіх!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Володимир Ісаєнко, ректор НАУ,

доктор біологічних наук, професор,