Понеділок, 25 травня 2020 09:38

Відбулася Конференція для батьків та слухачів підготовчого відділення НАУ

22 травня 2020 року відбулася планова Конференція-зустріч із слухачами та батьками підготовчого відділення громадян України НН інституту інноваційних освітніх технологій у форматі онлайн на платформі Zoom.

Привітав учасників зустрічі проректор з навчальної роботи, професор Артур Гудманян, який зазначив актуальність підготовки до загальнодержавного ЗНО на базі університету, побажав випускникам рейтингових сертифікатів ЗНО, успішного завершення навчання в середньому закладі освіти, здійснення мрії – стати студентами вишу, а також запросив на навчання до Національного авіаційного університету.

Конференцію було присвячено особливостям організації загальнодержавного ЗНО в умовах карантинних обмежень; процедурі завершення навчання на підготовчому відділенні; корисним анонсам для слухачів, а також вчасному інформуванню щодо змін у Правилах вступу у 2020 році.

Спікер Кіра Леснінова, методист навчально-методичного відділу Київського регіонального ЦОЯО презентувала актуальну для вступників інформацію щодо термінів ЗНО-2020 (основна, додаткова сесія); змін до графіку проведення ЗНО в зв’язку з карантинними обмеженнями; завдань сертифікаційних робіт; правил та процедури проходження ЗНО; друку запрошення; інформаційної підтримки УЦОЯО тощо.

Модератор Конференціїдиректор ННІІОТ, професор Наталія Муранова у виступі приділила увагу участі слухачів у Всеукраїнських олімпіадах для учнівської молоді НАУ (08-11.06); «Пробному ЗНО» для учнів 10-11 класів на базі університету (12-16.06); ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Політ» для учнівської молоді (05.06); Дні відкритих дверей НАУ (12.05); «Тренінгах із підготовки до ЗНО» (04-12.06). Директор інституту також акцентувала увагу учасників заходу на особливостях завершення навчального року на підготовчому відділенні в зв’язку з карантинними обмеженнями; на особливостях навчання в університеті; підвела підсумки організації дистанційного навчання слухачів на платформі Zoom та Moodle та відповіла на запитання: «Чому абітурієнти обирають саме НАУ?».

Не менш важливою частиною зустрічі був виступ спікера – доцента Гнатюка В.О., який прокоментував особливості вступної кампанії-2020, останні зміни до Правил вступу до НАУ, провів віртуальну екскурсію актуальними для абітурієнтів Інтернет-ресурсами – сайтом Приймальної комісії НАУ, vstup.info, osvita.ua, mon.gov.ua, а також порадив вступникам пройти профорієнтаційне опитування, що значно допоможе правильно обрати професію.

Учасники заходу отримали відповіді на всі питання, що надійшли у чаті.

На завершення директор ННІІОТ Наталія Муранова подякувала спікерам, батькам, слухачам, колегам за участь у Конференції та побажати усім випускникам підготовчого відділення неодмінно стати студентами Національного авіаційного університету; побажала їм здоров’я, мирного неба, творчих успіхів, наукових взлетів, наснаги, нових перемог на благо родин та держави!

Адже «двері» університету завжди відкриті «навстіж»!