Понеділок, 18 травня 2020 08:08

Відбулася науково-практична конференція для учнів-членів Малої академії наук України

До Дня науки 15 травня 2020 року в Національному авіаційному університеті відбулася ХX Міжнародна науково-практична конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» для учнівської молоді України в режимі онлайн на платформі Zoom.

Наукові доробки до наукового збірника подали 74 учні-члени МАН України та її територіальних відділень з областей: Київська, Львівська, Рівненська, Сумська, Черкаська та місто Київ. Конференція охопила 11 напрямів з різних галузей знань.

Модератор конференції – директор НН інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова.

Відкрив онлайн зібрання ректор НАУ Володимир Ісаєнко, який відзначив, що науковці вишу завжди сприяють розвитку творчої особистості й залученню школярів до науково-дослідницької роботи. Він висловив думку, що Україна має талановиту молодь у різних галузях знань, науки і техніки.; побажавши усім учасникам плідної роботи, нових відкритів, упевненості в собі, творчості, наснаги, а керівникам – відкривати для науковців такі таланти, які мають прагнення вдосконалювати і пізнавати світ навколо себе. І, звичайно ж, запросив випускників на навчання до НАУ.

Привітав молоді таланти і проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, який зазначив, що в університеті створені усі можливості для вдосконалення і творчої реалізації молодого покоління науковців їх задумів і планів, завдяки потужному складу науково-педагогічних працівників та науковим лабораторіям.

Під час роботи конференції було заслухано змістовні доповіді й переглянуто презентаційні матеріали учнів-членів МАН України та її територіальних відділень - Антоненко Тетяни, Дрозда Димитрія, Кияниці Віталія, Клименко Дениса, Москалець Захарія, Остапенко Віталія, Прокопець Анастасію, Сенча Івана, Хомутовову Софію, Шевчук Яну.

Усі матеріали учасників було попередньо опрацьовано науковцями-експертами Національного авіаційного університету, які прорецензували науково-дослідницькі роботи учнівської молоді, надали відповідні рекомендації щодо продовження досліджень і висловили бажання до подальшої спільної роботи. Експерти - професор Петро Павленко; доцент Людмила Лахтіонова; доцент Наталія Бем; доцент Олена Матвєєва; доцент Марія Максимюк; директор Центру допрофесійної підготовки, член Національної спілки письменників України Тетяна Петровська - прийняли активну участь в обговорені наукових доповідей учнів-членів МАН України, високо їх оцінивши.

Зі словами подяки керівництву університету, інституту, науковцям виступила кандидат історичних наук, методист з науково-дослідницької роботи Комунального закладу «Центр інноваційних освітні» Фастівської міської ради Київської області Галина Бондаренко.

Усі учасники Конференції отримають відповідні Сертифікати (Дипломи), програму заходу та збірку матеріалів.

Як підсумок, учасникам було оголошено анонс наукових, освітніх і профорієнтаційних проєктів НАУ.

Модератор - Наталія Муранова у завершальному слові від імені оргкомітету, експертів, усіх, хто сприяв плідній роботі конференції подякувати учасникам, їх керівникам, батькам за те, що у такий складний час вони мають бажання займатися науково-дослідною роботою, розуміють, що тільки завдяки розвитку науки, техніки та освіти можливе економічне зростання. Вона висловила особливу вдячність керівникам, які готують для вищої школи вмотивовану учнівську молодь, і що саме вони є майбутнім золотим фондом української науки.

Щиро вдячні учасникам конференції, що вони обрали саме Національний авіаційний університет і запрошуємо випускників на навчання. Бажаємо Вам здоров’я, мирного неба, творчих успіхів, наукових взлетів, наснаги, нових перемог на благо розквіту нашої держави!

Наступне Пленарне засідання Конференції відбудеться у режимі онлайн на платформі Zoom під час роботи Літньої школи в НАУ 05 червня об 11:00 (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/component/content/article/12-slideshow-2/32-konferentsiya-polit?Itemid=211).