Субота, 16 травня 2020 06:36

Успішно навчаємось на платформі онлайн-освіти Coursera

Науково-педагогічні та педагогічні працівники НН інституту інноваційних освітніх технологій продовжують навчання на освітній платформі Coursera.

Так, завідувач лабораторії ЕЗДН Людмила Кучерова успішно завершила курс «Business Metrics for Data-Driven Companies» із спеціалізації Excel to MySQL: Analytic Techniques for Business, на якому вивчено кращі практики використання аналітики даних задля підвищення конкурентоспроможності компанії. Курс навчив розпізнавати найважливіші бізнес-показники, отримали чітке уявлення про життєво важливі, але різні ролі бізнес-аналітиків, аналітиків бізнес-даних та науковців із даних у різних компаніях. Використовуючи список із 20 пунктів для оцінки бізнесу, можна оцінити будь-яку компанію задля ефективного використання масиву даних. Цифрові компанії, такі як Amazon, Uber та Airbnb, змінюють цілі галузі, завдяки креативному використанню великих даних. Стало зрозуміло, як ці компанії використовують методи аналізу даних, щоб випереджати інших.

Закінчила курс навчання на платформі онлайн-освіти Coursera «Успішне ведення переговорів: необхідні стратегії та навики» Мічиганського університету і директор інституту, професор Наталія Муранова. Адже цей курс завжди є актуальним, так як неабиякий успіх для будь-якого керівника залежить від мистецтва ведення переговорів щодня. Це і переговори на особистому рівні з друзями, родиною, орендодавцями, співробітниками, стейхолдерами тощо. Успішне ведення переговорів також є запорукою успіху в бізнесі, освіті, науці, особливо, коли мова йде про вигідні контракти. У компанії компетентно проведені переговорів можуть призвести навіть до просування по службі. «Успішне ведення переговорів» є одним з найпопулярніших і високо оцінених MOOC у всьому світі.

Ініціативу навчання на платформі Coursera підтримала і Оксана Поліщук, заступник директора, доцент. Нею було обрано курс за фахом «Initiating and Planning Projects» представлений University of California, Irvine. У навчальному курсі систематизовано знання в предметній сфері управління проєктами, наведені принципи, методи й інструменти проєктування, а також розглянуто питання планування, контролю, організації, мотивації й координації в рамках проєкту. У курсі розглядаються теоретико-методичні засади управління проєктами, представлено основні відмінності проєкту від поточної діяльності на підприємстві, розглянуто зміст управління проєктами в системі менеджменту організацій, а також обґрунтовано доцільність проєкту та його ефективність, розглянуто організаційні структури управління проєктами тощо.

Усі учасники навчання отримали відповідні Сертифікати Coursera.

Тож не зволікайте та долучайтеся до навчання на платформі онлайн-освіти Coursera!