Четвер, 23 квітня 2020 07:46

Як представити наукові здобутки в світовому інформаційному просторі

Науковці Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій у квітні 2020 року прийняли участь у циклі вебінарів на тему: «Scopus основи роботи. Які журнали індиксуються у Scopus» та «Профіль автора у Scopusпошук, корекція».

Спікер Марина Назаровець, керівник Служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У доповіді спікера було наглядно презентовано актуальні для науковців питання:

• Що таке Scopus?
  • Джерела Scopus.
  • Як переконатися, що журнал індексується у Scopus?
  • Подання рукопису через сайт журналу
  • Основи пошуку
  • Як створити персональний кабінет
  • Як утворюється профіль автора у Scopus
  • Пошук профілю автора
  • Варіанти коригування інформації у профілі автора
  • Профіль автора та інформація про публікаційну активність університету

Переглянути матеріали вебінарів:

Scopus основи роботи. Які журнали індиксуються у Scopus (презентація вебінара у форматі PDF та відео-запис);

Профіль автора у Scopus пошук, корекція (презентація вебінара у форматі PDF та відео-запис).