Неділя, 29 березня 2020 13:53

День відкритих дверей для абітурієнтів-2020

Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій спільно з НН інститутом інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету запрошує вступників-2020, батьків, учнів старших класів на День відкритих дверей, проведення якого відбудеться у форматі онлайн 01 та 2 квітня 2020 р. з 14:00 до 18:00 відповідно до програми за інтересами аудиторії.

Для підключення до різних сесій Дня відкритих дверей необхідно перейти за посиланнями на хмарну платформу ZOOM, що зазначено в програмі заходу. Попередньої реєстрації не потрібно.

Ви дізнаєтеся про: історію і традиції факультету, його структуру, систему вищої освіти, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, наукові здобутки студентів й науковців, міжнародні програми й проєкти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, навчання на англомовному проєкті, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу на ОС бакалавра й ОС магістра; переваги, умови йособливості навчання тощо.

Висококваліфіковані науковці факультету, спікери, члени Приймальної комісії НАУ також проконсультують вас із питань щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО; Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2020 р. (вступ на основі повної загальної середньої освіти; переваги для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні окремих дисциплін; перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка; особливості прийому на окремі спеціальності; обсяги прийому та державне замовлення; конкурсний відбір; переведення на місця державного замовлення тощо).

На вас чекатиме чудова нагода:

індивідуального консультування науковців;
персонального спілкування з членами Приймальної комісії НАУ, викладачами кафедр;
перегляду відповідних тематичних презентацій.

Будемо раді зустрічі з потенційними студентами НАУ!

Додаткова інформація за тел.: (050)-746-28-21

Координатор: заступник декана ФАЕТ, доктор технічних наук, доцент Одарченко Роман Сергійович.
сайт: http://ian.nau.edu.ua/http://iiot.nau.edu.ua/