Субота, 14 березня 2020 14:07

Творча зустріч до 206-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка

Традиційно в Україні вшановують память світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка і відзначають Шевченківські дні. 10 березня 2020 року в Боярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинського району Київської області відбулась творча зустріч учнів 8-10 класів із поетесою Тетяною Петровською, директором Центру допрофесійної підготовки НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, кандидатом педагогічних наук, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературної премії імені Григорія Косинки, присвячена 206-й річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.

З вітальним словом виступили директор школи Маргарита Савицька та директор Боярського краєзнавчого музею Галина Терпіловська, які відзначили важливість вшанування пам’яті світлого образа Великого Кобзаря, який живе у свідомості українського народу та зустрічей із письменниками рідного краю.

Учні школи майстерно продекламували поеми Тараса Шевченка «Сова» і «Гамалія» та вірші Тетяни Петровської «Рідна мова» і «Києво-Святошинська земля», які підготували під керівництвом учительки української мови і літератури Наталії Босої. Поетичне слово об’єднало всіх присутніх. Тому під час святкового уроку звучали авторські вірші,присвячені Т. Шевченку, Київщині, оберегам і символам українського народу, миру і весні.Учасники заходу переглянули кліп на пісню «Мамина любов» у виконанні Віктора Кавуна, заслуженого артиста України (слова Т. Петровської, музика Г. Маковської).

Також учні ознайомились із умовами участі у Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб», який започаткував Національний авіаційний університет з метою сприяннярозкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулюваннятворчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризаціїнаціонального літературного надбання; виховання любові до української мови та до України http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/vseukrainskyi-poetychnyi-konkurs-bilyi-holub

Із захопленням учні старших класів сприйняли презентацію «НАУ – твоя мрія» та можливість взяти участь у освітніх, наукових та профорієнтаційних проектах університету.

Дякуємо адміністрації школи та музею за сприяння у проведенні зустрічі.

Учні, з якими відбулась зустріч, отримали подарункові примірники газети «Авіатор», запрошення на День відкритих дверей НАУ (14 квітня, 12 червня) та зробили безліч світлин на память.