Вівторок, 10 березня 2020 10:17

Профорієнтаційний захід «НАУ – твоя мрія»

Випускники-2020 стоять на порозі великого вибору свого майбутнього і професійної діяльності. Все частіше у них виникають запитання куди піти навчатися, яку спеціальність обрати, де здобувати вищу освіти, які перспективи обраної професії?

Саме з цією метою за сприянням Юрія Петрика, начальника Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 04 березня 2020 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І‑ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся профорієнтаційний захід «НАУ – твоя мрія», який відвідало понад 120 учнів 10-11 класів із п’яти шкіл міста Білої Церкви.

Від імені ректора НАУ Володимира Ісаєнко та директора НН інституту інноваційних освітніх технологій Наталії Муранової вітала присутніх і представила презентацію «НАУ – твоя мрія» директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя. Змістовний виступ не тільки інформував абітурієнтів про структуру університету, переваги навчання, різнопланову діяльність, але й зосередив увагу на важливих аспектах забезпечення якості вищої освіти, можливості ґрунтовної підготовки на кафедрі базових і спеціальних дисциплін до загальнодержавного ЗНО, можливості долучитися до наукової, науково-дослідницької діяльності в НАУ, участі учнівської молоді в освітніх проєктах, наукових школах, олімпіадах, що проводяться в університеті на безоплатній основі.

Особливості вступної кампанії-2020, форми навчання (денна, заочна, заочно-дистанційна), освітні програми, Правила вступу до НАУ, а також можливості паралельного навчання презентував Віктор Гнатюк, заступник директора ННІІОТ. Також Віктор Гнатюк, Людмила Куделя, Олена Губрій представили увазі присутніх освітню, наукову, профорієнтаційну діяльність НН інституту інноваційних освітніх технологій, зосередивши увагу на роботі з обдарованою учнівською молоддю на базі НАУ.

Команда науковців факультетів НАУ завітала на профорієнтаційну зустріч із учнівською молоддю, щоб презентувати перспективи і можливості здобуття вищої освіти. Старшокласникам було презентовано специфіку й особливості навчання на факультетах (кафедрах) НАУ, а саме Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (доцент кафедри аеронавігаційних систем Олексій Погурельський; доценти кафедри авіоніки Віктор Лужбін і Євген Гарбусенко); Факультет економіки та бізнес-адміністрування (доцент кафедри міжнародної економіки Сергій Литвиненко); Факультет кібернетики, комп’ютерної та програмної інженерії (заступник декана, доцент Вікторія Лукашенко); Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій (доцент кафедри авіаційної психології Юлія Подкопаєва); Факультету міжнародних відносин (доцент кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу Марина Ричко); Факультет транспорту, менеджменту і логістики (доцент кафедри логістики Андрій Донець); Юридичний факультет (асистент Анна Труфанова).

Майбутніх вступників зацікавив англомовний проект, перехресний вступ, навчання на кафедрі військової підготовки, а також можливість саморозвитку, самовдосконалення та подальшої науково-дослідницької діяльності в якості студентів.

Учасників заходу запросили до НАУ на Дні відкритих дверей (14.04.2020; 12.06.2020); на освітньо-наукові проєкти «Літня школа-2020» і «Пробне ЗНО»; наукові школи; Дні НАУки; тренінги з підготовки до ЗНО.

Щиро дякуємо керівництву Білоцерківського управління освіти і науки та директорам навчальних закладів освіти за співпрацю та надану можливість провести консультування з випускниками міста!

Бажаємо майбутнім абітурієнтам високорейтингових сертифікатів ЗНО, значних досягнень у навчанні й науці, натхнення у творчості й самовдосконаленні, і звичайно ж, здійснення заповітних мрій саме в Національному авіаційному університету.