Середа, 04 березня 2020 08:23

День кар’єри для абітурієнтів НАУ

02 березня 2020 року в рамках партнерства відбувся профорієнтаційних заходів День кар’єри для учнів Державного начального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту будівельної механізації». У заході взяли участь викладачі, керівництво закладу, понад 50 учнів, а університет представляли – заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій, доцент Оксана Поліщук та директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська.

Представники ННІІОТ обговорили із т.в.о. директора училища Вікторією Лук’яненко майбутню співпрацю і участь учнів закладу в культурно-масових, профорієнтаційних, освітніх заходах на базі НАУ. У ході заходу було обговорено важливі питання щодо особливостей вступу в 2020 році до НАУ, новації вступної кампанії, можливості паралельного навчання, вступу на денну, заочну та дистанційну форми навчання, Всеукраїнських олімпіад НАУ, підготовки до ЗНО на підготовчому відділенні, переліку спеціальностей та освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр». Майбутніх абітурієнтів запросили на освітні й профорієнтаційні заходи та Дні відкритих дверей НАУ, що відбудуться 14 квітня і 12 червня 2020 року; розповсюдили інформаційно-рекламну продукцію, видання журналу «Авіатор».

Керівництво ННІІОТ щиро вдячні адміністрації ДНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту будівельної механізації» за сприяння в проведенні інформаційно-просвітницької зустрічі.

Щиро бажаємо випускникам училища успіхів у навчанні, і невдовзі, стати студентами саме Національного авіаційного університету!