Вівторок, 03 березня 2020 12:05

Профорієнтаційний захід «День кар’єри» у смт Баришівка

Освітній процес та наукова діяльність НАУ сьогодні відображає високоідейні прагнення та можливості сучасної освіти. Тому так важливо, щоб учнівська молодь Київщини ознайомилась із діяльністю, цінностями та традиціями університету.

26 лютого 2020 року на запрошення партнера – Баришівської районної філії Київського обласного ЦЗ представники НАУ взяли участь у масовому профорієнтаційному заході «День кар’єри». Захід відвідало понад 300 учнів 10-11 класів, які прийшли з батьками й вчителями, щоб визначитись із навчанням після школи та наблизитись до вибору майбутньої професії. Гостей вітала О.Бойко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради. Презентацію "НАУ - твоя мрія" представила Т.Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ, яка висвітлила основні напрями діяльності університету, впровадження нових освітніх проектів і програм для молоді та приділила особливу увагу якісній підготовці до ЗНО на підготовчих курсах, створенню необхідних умов для цікавого і наповненого студентського життя та перевагам навчання. Профорієнтаційне індивідуальне консультування майбутнім абітурієнтам провели - Т.Хайдарова, секретар приймальної комісії Факультету економіки та бізнес-адміністрування; Р.Падун, к.ю.н., доцент кафедри цивільного права і процесу Юридичного факультету; О.Губрій, провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ.

Учасників профорієнтаційного заходу запросили до НАУ на Дні відкритих дверей, що відбудуться 29 лютого, 14 квітня, 12 червня 2020 року.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам та студентам НАУ натхнення, досягнень та перемог у навчанні та незгасної жаги до знань!