Субота, 29 лютого 2020 09:21

Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб»

Національний авіаційний університет оголошує Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб», спрямований на підтримку обдарованих учнів і студентів у галузі «Літературна творчість» й творчої праці талановитих педагогів.

Мета Конкурсу – сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості учня і студента; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризація національного літературного надбання; виховання любові до української мови та до України.

Напрями Конкурсу:

• літературна творчість і духовність особистості;
  • зв’язок літературної творчості з долею українського народу та рідного краю.

Форма проведення Конкурсу ‑ заочна.

Конкурс проводиться серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Учасники повинні пройти реєстрацію на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету (http://iiot.nau.edu.ua/) за посиланням: https://docs.google.com/forms/bilyi_golub. Звертаємо Вашу увагу на те, що окрім реєстраційної форми необхідно також заповнити ЗАЯВКУ учасника (відповідно до Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб") та надіслати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Положення про Всеукраїнський поетичний конкурс "Білий голуб"

Роботи на Конкурс подаються до 30-го березня в Центр допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ в паперовому та електронному вигляді (проспект Любомира Гузара, 1, оф. 8а-609, м. Київ, 03058; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою – поетичний конкурс «Білий голуб»).

На підставі поданих робіт журі визначить переможців до Всесвітнього дня книги і авторського права – до 23 квітня.

Конкурс проводиться у три етапи:

• І етап – збір робіт – до 30 березня 2020 року.
  • II етап – відбірковий – до 23 квітня 2020 року.
  • III етап – нагородження переможців – травень-червень.

Конкурс завершується літературно-мистецьким святом, на якому відбувається церемонія вручення нагород, за підтримки організаційного комітету (травень – червень) в Національному авіаційному університеті.