Вівторок, 03 березня 2020 08:37

День відкритих сердець в НАУ!

29 лютого 2020 року Національний авіаційний університет гостинно відчинив навстіж двері для майбутніх вступників. На зустріч із представниками факультетів та інститутів завітали учні 9-11 класів та батьки з міста Києва та регіонів України.

Ректор Володимир Ісаєнко привітав абітурієнтів та батьків, зауваживши, що «авіаційна складова всіх спеціальностей, з яких готують фахівців у нашому університеті, є значною перевагою над такими ж спеціальностями інших вишів, адже, на сьогодні, авіаційна галузь є перспективною не тільки в Україні, а й далеко за її межами. А навчання в Національному авіаційному університеті відкриє неабиякі перспективи для вашого розвитку та кар’єрного зростання». Він побажав майбутнім абітурієнтам успіхів на ДПА та ЗНО, високорейтингових сертифікатів і висловив щире сподівання невдовзі побачити їх студентами саме НАУ.

Співробітники НН інституту інноваційних освітніх технологій, як завжди, ‑ активні учасники профорієнтаційних заходів. На Дні відкритих дверей вони спільно з науковцями університету презентували особливості й переваги навчання в престижному виші держави, спеціальності, нові освітні програми, напрями діяльності, підготовку до загальнодержавного ЗНО, навчання на підготовчому відділенні та кафедрі військової підготовки, різноманітні форми навчання (денна, заочна, заочно-дистанційна), англомовний проект, академічну мобільність студентів, паралельне навчання, перехресний вступ, підготовку до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступ на ОС магістра.

Майбутні абітурієнти мали нагоду отримати індивідуальні консультації напередодні вступної кампанії-2020 щодо Правил вступу до НАУ, вартості навчання, кількості місць державного замовлення, перспектив подальшого працевлаштування.

Учні та їх батьки також оглянули кампус університету, дізнались про студентське дозвілля, наукові та спортивні гуртки, простори неформальної освіти, відвідали Навчальний авіаційний ангар, навчальні та наукові лабораторії факультетів НАУ.

Учнів 9-10 класів запросили на наукові, освітні, профорієнтаційні проєкти, що проводяться на безоплатній основі в університеті, задля підвищення рівня знань із шкільних предметів, мотивації та адаптації до навчання у виші, здійснення правильного професійного вибору. Деталі: http://iiot.nau.edu.ua/