Вівторок, 03 березня 2020 08:18

День НАУки для мрійників про авіацію з дитинства

Уже вкотре вихованці штурманських гуртків Малої повітряної академії Солом’янського району провели заняття на базі НАУ в рамках проєкту «День науки».

Центр обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій спільно із завідувачем навчального авіаційного ангару НАУ Олександром Голембієвський 27 лютого 2020 року запросили тих, хто мріє про авіацію з дитинства на навчально-пізнавальну екскурсію та наукову лекцію.

Юні допитливі вихованці академії з цікавістю пізнавали ази авіаційної науки та техніки. У процесі заняття вони ознайомилися з літальними апаратами типів: АН-24, Ту-154, Як-42, Л-410, АН-2 та гелікоптерами Мі-8, Мі-2 , Мі-4, Ка-26. Олександр Голембієвський підготував учасникам заходу наукову лекцію про газотурбінні авіаційні двигуни.

День НАУки був проведений у рамках наукової аерокосмічної школи, що започатковано на базі університету. Заняття було організовано і проведено в спеціалізованому навчальному класі, оснащеному стендами з вивчення основних функціональних систем літальних апаратів, змонтованих із реальних конструктивних елементів систем. Саме така форма проведення практичних занять сприятиме ефективному засвоєнню навчального матеріалу з конструкції літальних апаратів, що є необхідною складовою програми загону льотно-штурманської підготовки «Аеро-Спарта».

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до навчання у науковій аерокосмічній школі НАУ!

Модератор заходу Центр обдарованої учнівської молоді ННІІОТ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (044)406-72-09, (044)406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.ua