Субота, 29 лютого 2020 07:58

День кар’єри у місті Фастів

«Дні кар`єри» - захід, який неодмінно відвідують представники НАУ на запрошення партнерів-керівників центрів зайнятості. Так 26 лютого співробітники НАУ здійснили профорієнтаційний виїзд у м.Фастів, де відбувся захід «Дні кар’єри» МРЦЗ. Основна аудиторія – учнівська молодь, яка у найближчому майбутньому стане абітурієнтами та вирішуватиме, у якому закладі здобувати вищу освіту.

Виставкові стенди та презентації користувалися значною увагою серед учнів, їхніх батьків та вчителів. На «Дні кар’єри» присутні мали нагоду ознайомитися з інформаційно-рекламними матеріалами, презентаціями, умовами вступу до НАУ, умовами зарахування та навчання на підготовчому відділенні (курси підготовки до ЗНО), особливостями навчання в НАУ та на кафедрі військової підготовки, переліком спеціальностей, умовами паралельного навчання, формами навчання (денна, заочна, дистанційна), англомовними проектами, міжнародними програмами та проектами для студентів, перевагами навчання в НАУ, реальними можливостями проходження практики у провідних компаніях нашої держави, проетами «Літня школа» та «Всеукраїнські учнівські олімпіади».

Також майбутні абітурієнти отримали запрошення на Дні відкритих дверей НАУ, що відбудуться 29 лютого, 14 квітня та 12 червня.

Національний авіаційний університет – є незмінним учасником таких заходів та проектів як «Дні кар’єри» та «Ярмарки професій». Чекаємо з нетерпінням майбутніх абітурієнтів на наших подальших заходах. Наступний «День кар’єри» відбудеться 12 березня у м. Бориспіль за адресою: вул. Глибоцька,4.

Запрошуємо батьків та учнів отримати кваліфіковану консультацію.

Детальна інформація: +38044-406-74-04, 406-74-15, 406-72-09; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; https://nau.edu.ua; http://iiot.nau.edu.ua