Субота, 29 лютого 2020 07:09

Вітаємо з нагородою!

26 лютого 2020 року у Національному авіаційному університеті відбулося засідання Вченої ради університету.

Ректор університету Володимир Миколайович ІСАЄНКО відзначив кращих співробітників університету та вручив нагороди.

Подяку Національного центру «Мала академія наук України» вручено ГНАТЮКУ Віктору Олександровичу – заступнику директора з навчально-методичної роботи Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Щиросердечно вітаємо колегу! Зичимо творчого натхнення, невичерпної енергії, нових здобутнів у науці, наснаги для здійснення всіх задуманих справ!