П'ятниця, 28 лютого 2020 07:11

Профорієнтаційний захід «НАУ - твоя мрія»

За ініціативи Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ та за сприянням Юрія Петрика ‑ начальника Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 20 лютого 2020 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів міста Білої Церкви.

Понад 380 старшокласників із 12 навчальних закладів ЗСО міста завітали на зустріч із науковцями НАУ, щоб отримати інформацію із перших вуст про перспективи та можливості навчання у виші, визначитись із подальшим навчанням та зробити вірний вибір своєї майбутньої професії.

До уваги учнів був представлений виступ «НАУ-твоя мрія», презентувала університет директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя, яка привітала учасників заходу від імені ректора НАУ Володимира Ісаєнко та директора НН інституту інноваційних освітніх технологій Наталії Муранової. Змістовний виступ не тільки інформував абітурієнтів про структуру університету, переваги навчання в ньому, різнопланову діяльність, але й зосередив увагу на аспектах забезпечення якості вищої освіти, можливості ґрунтовної підготовки на кафедрі базових і спеціальних дисциплін до ЗНО, можливості долучитися до наукової, науково-дослідницької діяльності в НАУ шляхом участі молоді в освітніх проєктах (програмах), наукових школах, олімпіадах, що проводяться в університеті на безоплатній основі.

Умови вступної кампанії-2020, Правила прийому до НАУ, форми навчання, особливості підготовки та проведення ЗНО-2020 презентував Віктор Гнатюк, заступник директора ННІІОТ.

Майбутні абітурієнти ознайомились зі специфікою та особливостями навчання на факультетах та кафедрах НАУ, із переліком спеціальностей, освітніми програмами, англомовним проектом, із можливостями паралельного навчання, перехресного вступу та навчання на кафедрі військової підготовки, а також науковці детально надали інформацію молоді про специфіку і можливості саморозвитку та наукової діяльності студентів.

Захід професійно забезпечувала команда науковців факультетів: аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (Юрій Морозов, завідуючий лабораторією кафедри АКСУ; Дмитро Мельніков, асистент кафедри авіоніки); економіки та бізнес-адміністрування (Тетяна Хайдарова, секретар відбіркової комісії); лінгвістики та соціальних комунікацій (Юлія Подкопаєва, доцент кафедри авіаційної психології); транспорту, менеджменту і логістики (Денис Мединський, асистент кафедри організаційних авіаційних перевезень), юридичний (Лариса Мілімко, доцент кафедри господарського, повітряного та космічного права) та Олена Губрій провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ.

Національний авіаційний університет та Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради уклали Угоду про співробітництво задля спільних інтересів професійного й інтелектуального розвитку прогресивної сучасної молоді - майбутнього українського суспільства. На завершення заходу представники вищої та середньої освіти Віктор Гнатюк та Юлія Ткаченко (начальник відділу вищої освіти Управління освіти і науки) урочисто обмінялись угодами про співробітництво.

Старшокласників запросили до НАУ на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня, 12 червня 2020 року), до участі у Всеукраїнських олімпіадах НАУ, а десятикласників - до участі в проєкті «Пробне ЗНО (12 червня) та тренінгах підготовки до ЗНО-2021 (http://iiot.nau.edu.ua/).

Бажаємо випускникам шкіл успіхів у навчанні, здобути високих балів на ЗНО, високорейтингів сертифікатів ЗНО та невдовзі поповнити лави студентів Національного авіаційного університету!