Четвер, 19 грудня 2019 07:50

Засідання зимової сесії економіко-математичної школи

17 грудня 2019 року в Національному авіаційному університеті розпочалася зимова сесія наукової економіко-математичної школи для учнівської молоді, яка відбулася в рамках реалізації програми «Обдарована особистість».

Мета засідання ‑ поглибити і систематизувати знання учнів старших класів із навчальних предметів та різних наукових галузей, розвинути світогляд юних особистостей, гармонійно поєднати наукову, пізнавальну і виховну роботу та сприяти професійному самовизначенню учнів старших класів.

Захід відбувся завдяки співпраці Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та кафедри економічної кібернетики. Програма наукової школи передбачала виконання практичних завдань: «Підготовка до ЗНО. Задачі з параметрами» та наукові лекції «Електронна валюта. Біткоїни ‑ цифрові гроші майбутнього. Криптовалюта в Україні»», «Майбутнє ринку праці в Україні. Економічна кібернетика, бізнес-аналітика, бізнес-інформатика, цифрова економіка в НАУ».

Керівник школи – Тамара Олешко, доктор технічних наук, професор кафедри економічної кібернетики, зосередила увагу учнів на необхідності підвищення рівня знань з математики та на умінні логічно мислити, адже це допоможе завжди приймати правильно будь-яке рішення. Працелюбність і наполегливість приносять високі результати. Викладачі наукової школи використовували методи, які забезпечують варіативність застосування знань до вирішення особистих проблем та допоможуть використовувати знання у нетипових ситуаціях.

Заняття з учнями 9-11 класів Києво-Святошинського району та м. Фастова також провели – кандидат економічних наук, доцент Дмитро Квашук та доцент Яків Крисак.

Зацікавлені старшокласники також ознайомились із презентацією головних напрямів діяльності Навчально-наукового інституту освітніх технологій для учнівської молоді, яку висвітлила директор Центру допрофесійної підготовки, кандидат педагогічних наук Тетяна Петровська. Наукові, освітні та профорієнтаційні проекти допоможуть учасникам визначитись із майбутніми спеціальностями та відзначити переваги навчання в НАУ.

Учасників наукової школи запросили до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.p…/…/vseukrainski-olimpiady-nau)

та до участі в науково-просвітницьких та культурно-масових заходах, які проводить Національний авіаційний університет для учнівської та студентської молоді (http://iiot.nau.edu.ua/).

Майбутні абітурієнти отримали подарункові примірники газети «Авіатор», яка висвітлює діяльність потужного колективу університету та розповідає про яскраві події НАУ.

Науковці університету побажали учням успіхів у навчанні, ґрунтовних знань та докладати зусиль для здійснення мрій, щоб стати студентами Національного авіаційного університету!