Середа, 11 грудня 2019 09:12

День відкритих дверей НАУ в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування

У Національному авіаційному університеті зустрічі у форматі відкритого діалогу стали традиційними. Тому кожна зустріч із абітурієнтами передбачає лекції та індивідуальне консультування.

10 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів НАУ в Коледжі інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету.

Актова зала ледь вмістила всіх бажаючих зустрітись із науковцями вишу. На захід для активного і ділового спілкування прийшла цілеспрямована студентська молодь та науково-педагогічний склад коледжу, який очолює директор Віктор Канава.

Керівництво коледжу підкреслило необхідність таких зустрічей задля успішного майбутнього його випускників, їхнього кар’єрного та професійного зростання, підвищення якості освіти для вступу в НАУ та навчання у ньому, розуміння простору можливостей вишу, який постійно розвивається, як одного із кращих університетів України.

У заході взяли участь – к.е.н., доцент Оксана Поліщук; к.е.н., доцент Надія Соловей; к.е.н., доцент Олена Жам; к.е.н., доцент Тетяна Щепіна; к.іст.н., доцент Людмила Божук; к.філол.н., доцент Інна Шевчук; к.пед.н. Тетяна Петровська; к.т.н., доцент Олена Нечипорук; к.т.н., доцент Олександр Бугайов; старший викладач Віталій Бабій; студенти кафедри землеустрою та кадастру Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ та викладачі коледжу.

Майбутнім студентам продемонстрували змістовні презентації, цікаві рекламно-інформаційні матеріали та надали індивідуальні консультації, які допоможуть їм зорієнтуватися у широкому розмаїтті професій.

Студентів ознайомили зі славною історією та структурою НАУ; із науковими здобутками та інноваційними підходами до освітнього процесу; різними формами навчання, Правилами вступу до НАУ, із особливостями організації освітнього процесу; специфікою навчання на факультетах та кафедрах, із проектами та профорієнтаційними заходами; пріоритетними спеціальностями та освітніми програмами; із англомовним проектом; із можливостями студентського дозвілля, культурного розвитку та майбутнього працевлаштування.

Організатор заходу – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій спільно з керівництвом Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Щорічний та традиційний День відкритих дверей, як завжди, сприяв усвідомленому професійному вибору студентів коледжу, вибору подальшого навчання для здобуття вищої освіти саме в нашому університеті.

Бажаємо всім студентам коледжу успіхів, наполегливості та реалізації планів і задумів, щоб стати студентами Національного авіаційного університету.