Вівторок, 03 грудня 2019 09:05

День відкритих дверей НАУ в Київському коледжі будівництва, архітектури та дизайну

02 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей НАУ для студентів-випускників Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Захід відбувся з метою ознайомлення студентів коледжу з діяльністю Національного авіаційного університету, особливостями підготовки фахівців та вступної кампанії-2020.

Організатор заходу – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

Захід відкрила в.о. директора Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну Тетяна Коса, яка охарактеризувала університет як провідний заклад вищої освіти України, який готує висококваліфікованих фахівців із престижних сучасних спеціальностей; зазначила важливість для студентів коледжу можливості поспілкуватись із науковцями університету задля визначення свого подальшого майбутнього, вибору закладу вищої освіти для продовження навчання.

Серед головної інформації, висвітленої під час проведення Дня відкритих дверей, обговорювались питання щодо вступу студентів коледжу в 2020 році на навчання за всіма формами навчання; паралельного та перехресного навчання; підготовки до загальнодержавного ЗНО на підготовчому відділенні; участі у науково-практичних конференціях; підготовки до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру в Національному авіаційному університеті.

Із урахуванням специфіки підготовки в коледжі значну увагу на Дні відкритих дверей було приділено підготовці фахівців в НАУ за спеціальностями: фінанси, банківська справа та страхування; облік і оподаткування; телекомунікації та радіотехніка; будівництво та цивільна інженерія; цивільна безпека.

Майбутні абітурієнти отримали інформаційні матеріали університету та примірники газети «Авіатор» із інформацією про міжнародну співпрацю, наукову діяльність студентів, їх цікаве дозвілля, про нові можливості їх особистісного розвитку в НАУ. Адже в НАУ створені всі необхідні умови для цікавого студентського життя.

У заході взяли участь – к.т.н., заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій Віктор Гнатюк; д.т.н., професор, академік Транспортної академії України, академік Інженерної академії України, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів Факультету архітектури, будівництва та дизайну Андрій Бєлятинській; к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Факультету економіки та бізнес-адміністрування Олена Жам; к.т.н., доцент кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Вадим Гулевець; к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська та викладачі коледжу.

Студентів коледжу запросили до участі в профорієнтаційних проектах, на Дні відкритих дверей та наукові лекції, тренінги відповідно до анонсів, щоб розширити уявлення про діяльність Національного авіаційного університету та підготовку фахівців.

Тому щиро бажаємо студентам Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну не зупинятися на досягнутому, нових здобутків у навчанні, здійснення мрій та планів, і, звичайно ж, стати студентами НАУ.

Дякуємо керівництву коледжа за теплий прийом та надану можливість спілкування з випускниками.